فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نیروی زمینی 55 درصد کل ارتش است، این یعنی 55 درصد این سخن به ما برمی‌گردد.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش، در مراسم افتتاح بخش اورژانس و مرکز تصویربرداری بیمارستان خانواده نزاجا اظهار کرد: در نزاجا شعاری نوشتیم که در نیروی زمینی طبق شعار ولایت محوری، عدالت محوری و شایسته سالاری کار را پیش ببریم. تعریف ولایت مداری این است که نگذاریم اوامر مطاع ولی امر مسلمین روی زمین بماند. 

وی افزود: مکلفیم این شعار را به شعور ریشه دار تبدیل کنیم. نیروی زمینی 55 درصد کل ارتش است، این یعنی 55 درصد این سخن به ما برمی‌گردد. چرا باید بیمارستانی که ملجا مردم است، به این شکل باشد. در همین باره دستورات 16 گانه‌ای را صادر کردیم که بسیاری از مجموعه‌ها کار خود را به صورت عالی و کامل انجام دادند.

امیر حیدری تصریح کرد: امیر موسوی گفتند اگر مجموعه‌های درمانی ما به گونه‌ای کار کنند که اگر غیرنظامیان به مجموعه‌های ما بروند و بگویند انصافا ارتش نظم و علم دارد و اگر یک نیروی ارتشی هم به بیمارستان مراجعه کند و بگوید با برخوردی که با من شد خستگی کار از تن من بیرون رفت؛ اگر این اتفاق افتاد یعنی ما موفق بوده‌ایم.

وی با بیان اینکه رسیدن به این مهم به سه مولفه نیاز است، تصریح کرد: نیروی انسانی در صدر است، باید نیروی انسانی خداترس و دلسوز داشته باشیم. مکان بیمارستانی نیز اهمیت دارد.مولفه دیگر، تجهیزات پزشکی است. بخشی که امروز افتتاح شد، هر سه مولفه را داراست. باید فرهنگ صحیح اسلامی بر این سه مولفه حاکم شود تا آنچه امیر موسوی گفتند انجام شود.

فرمانده نزاجا خاطر نشان کرد: از لحاظ مهندسی هم بیمارستان‌های دیگری مانند بیمارستان زاهدان، تبریز و کرمانشاه را داریم که باید ان‌شاءالله امسال افتتاح شود.