فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش کشور گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به دنبال سلطه بر هیچ نقطه‌ای از جهان نیست و چشم طمع به هیچ کجا ندارد بلکه افزایش قدرت آن برای بازدارندگی است.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر سرتیپ دوم علی حاجیلو ،  فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش   در دیدار با فرماندهان تیپ ۲۶۴ شهید عبدی ارتش سلماس گفت: توکل به خدا، پیروی از ولایت فقیه، حضور مردم در صحنه و اقتدار نیروهای مسلح موجب شکست دشمنان در تمامی توطئه‌های خود علیه نظام اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته شده است.

حاجیلو بیان کرد: امروز بدخواهان ایران در خلوت خود به شکست از نظام اسلامی و ملت بزرگ ایران اعتراف می‌کنند که افتخار بزرگی برای مردم و کشورمان است.

وی تصریح کرد: اکنون ایران امن ترین کشور در غرب آسیا و خاورمیانه است و ارتش در کنار دیگر نیروهای مسلح اجازه تهدید به هیچ قدرتی را نمی‌دهد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش کشور خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به دنبال سلطه بر هیچ نقطه‌ای از جهان نیست و چشم طمع به هیچ کجا ندارد بلکه افزایش قدرت آن برای بازدارندگی است.

وی افزود: ارتش در اقدامی جهادی در بحران سیل اخیر، بی اعتنا به مخاطرات و با تکیه بر منابع و داشته‌های بومی، قدرت و قوت نظام جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان کشیدند.