وزیر امور خارجه کشورمان گفت: من بر این عقیده‌ام که قصد رئیس جمهور ترامپ برای اعمال فشار، سیاست فشار حداکثری بر ایران برای به زانو درآوردن آن، محکوم به شکست است.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در گفتگوی اختصاصی با شبکه آمریکایی فاکس نیوز گفت: سیاست فشار حداکثری دونالد ترامپ برای به زانو در آوردن ایران محکوم به شکست است.

فاکس نیوز بخش کوتاهی از ویدئوی گفتگو با وزیر امور خارجه کشورمان را منتشر کرد که در آن وی در پاسخ به این سوال خبرنگار فاکس نیوز که پرسید آیا شما فکر می‌کنید بولتون، اسرائیل، عربستان سعودی و امارات متحده عربی به دنبال تغییر حکومت در ایران هستند، گفت: حداقل این طور است. تمام آن‌ها برای کشیدن آمریکا به میان یک درگیری از خود تمایل نشان داده‌اند.

وی ادامه داد: من فکر نمی‌کنم که رئیس جمهور آمریکا بخواهد این کار را انجام دهد. او با این شعار روی کار آمد که آمریکا را درگیر جنگی دیگر نکند. اما من بر این عقیده‌ام که قصد رئیس جمهور ترامپ برای اعمال فشار، سیاست فشار حداکثری بر ایران برای به زانو درآوردن آن محکوم به شکست است.

صفحه رسمی خبرگزاری فاکس نیوز جمعه شب اعلام کرد؛ با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفتگوی اختصاصی انجام داده و قرار است این گفتگو روز یکشنبه آینده (ساعت 22/30 به وقت تهران) پخش شود.