نماینده دشت آزادگان در مجلس گفت: دستگاه قضایی پیگیر پرونده انبار کردن چادرهای هلال احمر در منزل یکی از دهیاران این شهرستان است.

قاسم ساعدی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، اظهار داشت: متاسفانه در روزهای اخیر و با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) متوجه شدیم که بخشی از چادرهای اهدایی جمعیت هلال احمر به سیل زدگان روستاهای شهرستان دشت آزادگان در منزل یکی از دهیاران این شهرستان مخفیانه انبار شده است.

وی افزود: بلافاصله فرمانداری و نیروی انتظامی و دستگاه قضایی وارد عمل شدند و در منزل این دهیار حدود 200 قطعه چادر اهدایی هلال احمر را کشف و ضبط کردند.

نماینده دشت آزادگان تصریح کرد: در سیل اخیر، برای تسریع در امدادرسانی به سیل زدگان، بخشی از کمک های هلال احمر به دهیاران و بخشداران تحویل داده می شد تا آنها بر اساس شناختی که از ساکنان دارند، این اقلام را میان روستاییان توزیع کنند.

ساعدی گفت: هنوز معلوم نیست که به چه دلیل این تعداد چادر در منزل دهیار فوق بوده و هدف از نگهداری آنها چه بوده است. لذا باید منتظر ماند تا دستگاه قضایی به پرونده رسیدگی و نتیجه را اعلام کند.

وی در پایان گفت: مردم مطمئن باشند که دستگاه قضایی با جدیت موضوع را پیگیری و در صورت اثبات تخلف، با متخلفان برخورد خواهد کرد.