سفیر ایران در هلند:

سفارت ایران در هلند گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر اساس قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بخشی از نیروهای مسلح کشور است که وظیفه حفاظت و صیانت از ام القرای انقلاب اسلامی را بر عهده دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، جمعی از دوستداران انقلاب اسلامی ایران در هلند همزمان با سالروز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج)  با حضور در محل سفارت کشورمان در لاهه، همبستگی خود را با جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.

این گروه با در دست داشتن پرچم‌های جمهوری اسلامی ایران، عراق، سوریه، جمهوری آذربایجان و هلند و شاخه‌های گل، پس از دیدار با علیرضا کاظمی ابدی سفیر و شماری از دیپلمات‌های سفارت ایران در هلند ، بیانیه‌ای در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرائت کردند.

در این بیانیه شرکت کنندگان مراتب انزجار خود از اقدام دولت دونالد ترامپ در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اعلام و از ایستادگی و دفاع کشورمان از مردم سوریه و عراق در برابر افراط گرایی، تروریسم و تکفیر قدردانی کردند.

کاظمی ابدی نیز ضمن قدردانی از حضور یاران و دوستداران انقلاب اسلامی در سفارت کشورمان گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر اساس قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بخشی از نیروهای مسلح کشور است که وظیفه حفاظت و صیانت از ام القرای انقلاب اسلامی را بر عهده دارد.

وی همچنین خطاب به حاضران افزود: حضور شما در سفارت نشانه قدرشناسی از خدمات و جانفشانی‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

کاظمی ابدی اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران همیشه هدف تروریست‌ها بوده و تروریست‌ها ۱۷ هزار نفر را در خاک ایران شهید کردند، اما الان کل منطقه ما هدف تروریست‌ها است.

سفیر کشورمان افزود: آن‌هایی که خودشان القاعده و داعش را ایجاد کردند، به آنها ایدئولوژی، اسلحه و منابع مالی دادند، امروز سپاه پاسداران را که به اعتراف خودشان بیشترین مبارزه را با تروریست‌های داعش انجام داده، تروریست می‌خوانند.

در پایان جلسه شرکت کنندگان نسبت به شهدا و جانبازان سپاه پاسداران و انقلاب اسلامی ادای احترام کرده و برای عزت و اقتدار و سربلندی هر چه بیشتر ایران اسلامی و رهبر انقلاب دعا کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها