عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس به اظهارات برادر رییس جمهور واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری موج، چندی پیش جواد کریمی قدوسی در مصاحبه ای مدعی شد که حسین فریدون، برادر حسن روحانی با تقلید صدای وی، به برخی از مدیران دولتی دستوراتی داده است.

حسین فریدون از کریمی قدوسی و رسانه منتشر کننده خبر فوق شکایت کرد که این شکایت در دادگاه رد و کریمی قدوسی تبرئه شد.

در همان حین کریمی قدوسی نماینده مشهد در مجلس اعلام کرد که فایل صوتی این مکالمه و تقلید صدای رییس جمهور را در اختیار دارد.

سپس حسین فریدون اعلام کرد: من از آقای کریمی قدوسی می خواهم اگر چنین فایل صوتی در اختیار دارد یکبار برای همیشه منتشر کنند.

وی با تکذیب ادعای تقلید صدای رییس جمهور گفت: این ادعای فردی است که به دروغگویی شهره شده و در چند سال گذشته تقریبا همه ادعاهای او تکذیب شده است، البته این فرد ظاهراً حصار آهنی دارد و شکایت از او هم به جایی نمی رسد به همین دلیل تنها راه اثبات دروغ هایش درخواست انتشار سند است تا مردم بدانند چقدر این فرد حرف های بی پایه و اساس می زند.

در واکنش به این اظهارات، جواد کریمی قدوسی در توییتی نوشت: جناب حسین فریدون دستیار معزول و تحت تعقیب رئیس جمهور؛ اگر محتوا پرونده قطور جرائم و عملکرد غیر قانونی شما در جایگاه دستیار ویژه رئیس جمهور در دادگاهی انقلابی رسیدگی شود و حمایت‌های اخوی محترمتان که بارها مانع تعقیب قضایی شما شد برای ملت عزیز آشکار گردد؛ دیگر درخواست سند و نوار صوتی نمی کنید.