موج
کدخبر : ۲۷۳۶۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273639

نماینده خاش و میرجاوه در مجلس؛

نماینده مردم خاش و میرجاوه در مجلس شورای اسلامی گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) قاطعانه امنیت پایدار را در مرزهای کشور تحکیم کرده اند.

علی کرد در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج اظهار داشت: یکی از اصلی ترین دلایل امنیت در مرزهای شرقی که خوشبختانه امنیتی پایدار است، حضور آگاهانه و هوشمندانه سربازان گمنام امام زمان (عج) است که از یک سو قاطعانه با دشمنان مبارزه کرده و از سوی دیگر تلاش بی وقفه ای در آگاهی بخشی به مردم این منطقه دارند.

وی افزود: استان های مرزی کشور به ویژه در مرزهای شرقی، دارای ساکنانی از اقوام و مذاهب مختلف است و اگر نبود هوشیاری و تیزبینی سربازان گمنام امام زمان (عج)، به طور قطع آتش فتنه و کینه و دشمنی میان شیعه و سنی از سوی دشمنان بیرونی و بدخواهان داخلی افروخته می شد.

نماینده مردم خاش و میرجاوه در مجلس تصریح کرد: اما امروز شاهد هستیم که با آگاهی بخشی ها و تلاش های بی وقفه سربازان گمنام امام زمان (عج) و همراهی علمای اهل سنت و علمای شیعه، شیعیان و اهل تسنن در استان های شرقی کشور در آرامش زندگی می کنند.

کرد گفت: یکی از دلایل اصلی دشمنی گروهک های مزدور در شرق کشور با سربازان گمنام امام زمان (عج) این است که به طور روز افزون شاهد محبوبیت نیروهای اطلاعاتی و امنیتی در میان مردم هستند و نمی خواهند این محبوبیت گسترش یابد.

وی تاکید کرد: در دوران ستمشاهی نیروهای اطلاعاتی و امنیتی کشور، در جهت منافع رژیم طاغوت حرکت می کردند، اما امروز شاهد هستیم که سربازان گمنام امام زمان (عج) خود را جدای از مردم ندیده و به صورت شبانه روزی در جهت تحکیم وحدت و مقابله با توطئه ها، آماده هستند.

نماینده مردم خاش و میرجاوه در مجلس شورای اسلامی افزود: سربازان گمنام امام زمان (عج) در حقیقت شیران روز و زاهدان شب هستند و لحظه ای در جهت تامین امنیت مردم غفلت نمی کنند و آثار ایثار و فداکاری این سربازان گمنام را می توانیم در امنیت پایدار مرزهای شرقی کشور مشاهده کنیم.

کرد در پایان گفت: متاسفانه سربازان گمنام امام زمان (عج) مظلومانه در مقابل تهمت های گروهک های مزدور قرار گرفته و می گیرند، اما با این وجود تمام توان خود را برای دفاع از مردم به کار بسته و آمادگی آنها، همچون خاری در چشمان دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی قرار دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها