رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با آیت الله حیدرعلی جلالی خمینی، استاد اخلاق حوزه علمیه قم واز یاران رهبر فقید انقلاب دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد رضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در دیدار با آیت الله حیدرعلی جلالی خمینی، استاد اخلاق حوزه علمیه قم واز یاران رهبر فقید انقلاب که به مناسبت تبریک سال نو صورت گرفت، با تقدیر از تلاش‌های طولانی آیت الله جلالی خمینی در ترویج اخلاق در جامعه، نسبت به بی مهری‌های صورت گرفته به نزدیکان امام بعد از ارتحال ایشان اظهار نگرانی کرد و اظهار کرد: به نظر می رسد کسانی که می خواستند امام خمینی را مورد هدف قرار دهند بعد از ارتحال ایشان نزدیکانشان را تخریب می‌کنند.

وی با بیان اینکه گفتمان اصلاحات در ذات انقلاب اسلامی نهفته است، تصریح کرد: اگر دو جریان ریشه دار انقلاب تاثیرگذاریشان در تحولات کشور کمرنگ شود افراد بی ریشه و بی هویت میدان دار می شوند که برای نظام خطرناک است.

آیت الله جلالی خمینی نیز با تمجید از روش و منش اخلاقی محمدرضا عارف به بیان خاطراتی از امام خمینی (ره) پرداخت و با بیان اینکه  باید حرمت نزدیکان امام حفظ شود بر ضرورت شناخت بیشتر نسل جوان از شخصیت رهبر فقید انقلاب تاکید کرد.