سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: قطعاً توانمندی ایران در منطقه بیشتر از آمریکایی‌ها است و می‌توانیم برنامه‌های خود علیه آمریکا را عملیاتی کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، سید حسین نقوی حسینی سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در تشریح نشست امروز فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: با توجه به اقدام خصمانه آمریکا نسبت به نهاد مقدس سپاه پاسداران که یک نهاد برخواسته از متن مردم است و محبوب و مقبول ملت ایران است، امروز فراکسیون نمایندگان ولایی نشستی برگزار کرد.

طرح دوفوریتی برای تقویت جایگاه سپاه به هیئت رئیسه ارائه می‌شود

وی افزود: در نشست امروز فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس پیرامون تهیه طرح دو فوریتی مباحثی مطرح شد و نهایتاً طرحی برای تقویت جایگاه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابل آمریکایی‌ها با دو فوریت به هیأت رئیسه تقدیم می‌شود.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: این طرح یک ماده واحده است که دارای ۴ بند است و برای مقابله با اقدام خصمانه آمریکا این مصوبه در مجلس مطرح خواهد شد و در زمان مناسب محتوای این طرح منتشر می‌شود.

نقوی حسینی با اشاره به قدرت اجرایی این طرح دو فوریتی، اظهار داشت: قطعاً توانمندی ایران در منطقه بیشتر از آمریکایی‌ها است و می‌توانیم برنامه‌های خود علیه آمریکا را عملیاتی کنیم.