موج
کدخبر : ۲۶۸۴۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-268449

فرمانده کل ارتش:

فرمانده کل ارتش گفت: دانشگاه دافوس به لحاظ زیرساخت‌های سخت‌افزاری، علمی و محتوایی آماده پذیرش دانشجویان خارجی است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از صداوسیما، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه برگزاری مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه فرماندهی و ستاد آجا، در جمع خبرنگاران، درباره آمادگی این دانشگاه جهت پذیرش دانشجویان خارجی اظهار کرد: این دانشگاه به لحاظ زیرساخت‌های سخت‌افزاری، علمی و محتوایی و تجربیات و بهره‌گیری از اساتید دارای ظرفیت‌های لازم برای پذیرش دانشجویان خارجی است.
 
وی با بیان اینکه کمتر کشوری امروز از این ظرفیت‌ها و تجربه دوران دفاع مقدس برخوردار است، افزود: تمام آن چیزی که یک دانشجو برای ارتقای توان فرماندهی، سطح علمی و افزایش تجربه خود در حوزه نظامی و تصمیم‌گیری نیاز دارد در این دانشگاه وجود دارد و ما هیچ مشکلی از نظر پذیرش دانشجو برای آماده کردن آن دانشجو برای رده‌های بالاتر نداریم و البته پذیرش دانشجو بستگی به روابط فی‌مابین و دیپلماسی دارد.
 
سرلشکر موسوی با بیان اینکه امروز درخواست‌هایی از کشور‌های دوست و هم‌پیمان برای حضور در این دانشگاه وجود دارد، عنوان کرد: هم‌اکنون از برخی کشور‌ها نمایندگانی در این دانشگاه حضور دارند و آموزش‌های لازم را می‌بینند.
 
فرمانده کل ارتش گفت: ارزیابی ما از حضور دانشجویان خارجی، این است که آنان ارزش زیادی برای دوره فرماندهی و ستاد آجا قائل هستند.
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها