یک پیامک تهدیدآمیز روز گذشته به نمایندگان مجلس ارسال شده ارسال و طی آن اردوگاه اشرف متعلق به منافقین کوردل با مجلس شورای اسلامی مقایسه شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، جهانبخش محبی نیا نماینده میاندوآب صبح امروز در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی که مربوط به بررسی لایحه بودجه بود، در تذکری از یک پیامک تهدیدآمیز به نمایندگان خبر داد.

وی اعلام کرد که پیامکی از شماره تماس ۴۹.....۰۹۲۲ به نمایندگان ارسال و در آن نوشته شده است: چه اردوگاه اشرف منافقان در عراق و چه مجلس شورای منافقین در تهران، هیچ فرقی با هم ندارند، فقط به فکر خودتان و آشوب و فتنه‌اید!

علی لاریجانی رییس مجلس در واکنش به این تذکر اعلام کرد: متاسفانه این رفتارهای ناصحیح در کشور مشکلاتی ایجاد کرده است. وزارت اطلاعات موظف است موضوع ارسال پیامک های تهدید آمیز ، به ویژه این پیامک که حاوی توهین به نمایندگان است را پیگیری کند.

در همین رابطه جهانبخش محبی نیا به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج گفت: متاسفانه تلاش برای تهدید نمایندگان، با هدف تحت الشعاع قرار دادن رای آنها، در ماه های اخیر به یک رویه تبدیل شده است.

وی افزود: باید یک بار برای همیشه جلوی این اتفاقات را گرفت. زیرا معلوم نیست  در صورت عدم برخورد با چنین افراد و چنین تفکرات خطرناکی، ما به کجا خواهیم رسید.