عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس؛

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: عربستان و امارات در حال حاضر پول نا امن کردن ایران را پرداخت می کنند.

سیدحسین نقوی حسینی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، اظهار داشت: رژیم سلطه با وجود 40 سال توطئه علیه ملت ایران، نتوانست مردم ما و انقلاب اسلامی را به زانو درآورد و به همین دلیل دست به کثیف ترین روش ها برای ضربه زدن به ایران اسلامی زده است.

وی افزود: آمریکایی ها وقتی دیدند که توان مقابله با ایران را ندارند و حتی تحریم های گسترده اقتصادی نیز نتوانست مردم ما را نسبت به اسلام و انقلاب نا امید کرده و مردم با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ آنها را دادند، تاکتیک های خود را تغییر داده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی تصریح کرد: در حال حاضر تلاش مثلث شوم آمریکا، رژیم صهیونیستی و رژیم های مرتجع عربی از جمله عربستان و امارات این است که از یک سو ایران را تحت شدیدترین تحریم های اقتصادی قرار داده و از سوی دیگر امنیت ما را مختل کنند.

نقوی حسینی گفت: در این توطئه جدید، آمریکا نقش رهبری، رژیم صهیونیستی نقش حمایتی و عربستان و امارات نقش تامین کننده بودجه را دارند.

وی با اشاره به حادثه تروریستی زاهدان اظهار داشت: در این حادثه تعدادی از عزیزترین مرزبانان ایران تنها به این دلیل که از مرزهای کشورمان دفاع می کردند، به شهادت رسیدند و به طور قطع دستان مثلث شوم آمریکا و رژیم صهیوینستی و رژیم های مرتجع عربی به خون جوانان ما آلوده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی افزود: بر اساس اسناد دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی، عربستان و امارات پول نا امن کردن ایران را پرداخت کرده اند. به هر حال آنها باید ثابت کنند که گاوهای شیرده خوبی برای ترامپ هستند.

نقوی حسینی در پایان تاکید کرد: البته این خوش رقصی چندان دوام نخواهد یافت و به زودی دستان توانمند ایران اسلامی پاسخی قاطع به تروریست ها و حامیان آنها خواهند داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها