وزیر اسبق خارجه کشورمان گفت: مسوولان دست چپاولگران بیت المال را قطع کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، راهپیمایی ۲۲ بهمن امروز همزمان با سراسر کشور در شهرستان ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی نیز برگزار شد.

در این مراسم منوچهر متکی به عنوان سخنران اصلی حضور داشت و در جمع راهپیمایان اظهار داشت: انقلاب در عرصه های مختلف الهام بخش بوده و در راستای مستقل شدن، ترویج گفتمان عدالت طلبی، اعتماد به جوانان، دفاع مقدس و بازدارندگی دشمن، حفظ سیاست نه شرقی نه غربی و حفظ استقلال کشور موفق بوده است .

وی با بیان اینکه ملت ایران در عرصه های مختلف پای کار امده و پشتیبان ولایت و نظام بودند اظهار کرد: اکنون نوبت مسئولان است که باید گام های بلندی در تربیت و آموزش، نظارت همه جانبه و قطع دست چپاولگران بیت المال ، بردارند و از دودلی در برنامه ریزی اقتصادی دست کشیده و اقتصاد مقاومتی را چراغ راه خود قرار دهند .

مشاور عالی دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی بااشاره به بخشی از وصایای بنیانگذار جمهوری اسلامی که فرمودند "نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد" و پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیب نرسد ادامه داد: تلاش امام خمینی(ره) تحت عنوان ولایت فقیه پایه نظام جمهوری اسلامی را گذاشته و ارمغان وی به ملت ایران استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی به جهان خودباوری و ایستادگی و برای مستضعفان مقاومت بوده است .

وی با اشاره به وحدت و همدلی ملت ایران در طی 40 سال گذشته گفت:دشمنان از ابتدای شکل گیری انقلاب درصدد براندازی نظام بودند اما پس از گذشت ۴۰ سال نه تنها نیت شومشان تحقق نیافت بلکه با یاری خدا و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و مقاومت مردم دشمنان نظام طعم پیروزی و سلطه بر ملت ایران را نخواهند چشید .

متکی با بیان اینکه امریکا در ۲۰ سال گذشته سنگر سنگر شکست خورده است افزود: زمانی آمریکا و اذانبش موفق بودند اما امروزهمه دنیا برشکست های استکبار جهانی صحه می گذارند .

مشاور عالی دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: در سال پیش رو آمریکا با تمام فشار می خواهد به تمام اهداف ناکام خود برسد لذا مسئولان، جوانان و همه مردم با مقاومت خود در یک سال آینده نشان خواهند داد که هرگز دشمنان نمی توانند انقلاب را شکست دهند و پیروزی از آن اسلام و مردم قهرمان ایران است.