موج

عضو فراکسیون ورزش؛

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل اصلی مردم ما کی روش نیست و به همین دلیل به اظهارات وی ورود نمی کنیم.

کاظم دلخوش در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، در مورد اظهارات کی روش مبنی بر اینکه وزیر ورزش در امور فدراسیون فوتبال دخالت می کرد و مخالف تمدید قرارداد وی بوده است و اینکه آیا مجلس به موضوع دخالت وزیر ورزش در کار فدراسیون ها ورود می کند؟ گفت: تا این لحظه در فراکسیون ورزش و دیگر ارکان مجلس تصمیمی مبنی بر ورود به اظهارات کی روش گرفته نشده است.

وی افزود: دامن زدن به صحبت های کی روش را به صلاح نمی دانیم، چرا که ما را از مسائل اصلی دور می کند. امروز مشکل اصلی مردم ما اظهارات کی روش نیست.

عضو فراکسیون ورزش مجلس تصریح کرد: البته در اینکه باید ورزش کشور اصلاح شده و مانع از ورود افراد غیر متخصص به ورزش شویم، موضوع دیگری است که در مجلس در حال بررسی بوده و تصمیم داریم با اخذ نظر کارشناسان در این موارد جدی تر عمل کنیم.

نظر دلخوش در مورد کی روش

دلخوش در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه پیش از برگزاری مسابقات جام ملت های آسیا در مورد بازنشسته های فدراسیون فوتبال مطالبی مطرح بود، اما به دلیل حساسیت مسابقات این موضوع مسکوت گذاشته شد. حال با پایان یافتن مسابقات جام ملت های آسیا آیا وقت رسیدگی به وضعیت بازنشستگان فدراسیون فوتبال نرسیده است؟ گفت: این موضوع از سوی فراکسیون ورزش و جمع دیگری از نمایندگان در حال پیگیری است.

وی در پایان تاکید کرد: به طور قطع قانون باید اجرا شود و مجلس پیگیر اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در فدراسیون های ورزشی از جمله فدراسیون فوتبال است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها