فرمانده بهداری نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: بیش از صدها میلیارد در حوزه خدمت رسانی به مردم هزینه شده است که این موضوع خود در اعتماد سازی مردم نسبت به سپاه و نظام تأثیر داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار احمد اخوان فرمانده بهداری نیروی زمینی سپاه در مراسم افتتاح نمایشگاه توانمندی‌ های بهداری سپاه  گفت: امیدوارم دستاوردهای این نمایشگاه موجب پیشرفت طب رزم شود؛ سرعت و خلاقیت و دقت از اهداف این نمایشگاه است، تمامی این توانمندی‌ها در حوزه درمانی بر اساس خلاقیت نیروهای تخصصی ما در بیمارستان‌ها دنبال شده است.

وی افزود: ما مدعی هستیم پیشرفته‌ترین و مجهزترین بیمارستان‌های سیار را داریم، ما قصد داریم در این رزمایش کارگاه‌های علمی و آموزشی طب رزم را با حضور اساتید با تجربه برگزار کنیم.

سردار اخوان عنوان کرد: بیمارستان‌های ما در عین وحدت دارای یک انعطاف پذیری هستند که در هر حوزه‌ای در بحث رزم و همچنین در موضوع خدمات رسانی به مردم در نقاط مختلف فعالیت کنند. آموزش مهم‌ترین مؤلفه فعالیت ما بوده است. توانمندی‌های ما در حوزه رزم و بهداری رزم بر این اساس بوده است.

فرمانده بهداری نیروی زمینی سپاه پاسداران در خصوص فعالیت‌های نیروی زمینی ارتش در حوزه خدمت رسانی به مردم، تصریح کرد: بیش از صدها میلیارد در حوزه خدمت رسانی به مردم هزینه شده است که این موضوع خود در اعتماد سازی مردم نسبت به سپاه و نظام تأثیر داشته است. ما در واکنش سریع بهداشتی نیز رشد چشمگیری داشتیم.