موج

سردار غیب پرور خبر داد؛

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: از امروز اجرای ۴۰ هزار پروژه زود بازده و محرومیت زدایی در ۲۸ موضوع از جمله اقتصاد خرد و کشاورزی آغاز می‌شود و قرار است که این ۴۰ هزار پروژه در بازه‌ای ۴ الی ۶ ماهه به نتیجه برسد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار غلامرضا غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین ظهر امروز در آئین آغاز عملیات اجرایی ۴۰ هزار طرح زود بازده و محرومیت زدایی با بیان اینکه «انقلاب اسلامی هدیه‌ای دردانه از سوی خداست که توسط امام ترسیم و هدایت شده است»، اظهار کرد: امروز فرزندان بسیجی در ۴۰ سالگی انقلاب و علی رغم دشمنی‌های دشمن، می‌خواهند کاری بزرگ را آغاز کنند.

وی با تاکید بر اینکه حیات انقلاب اسلامی به حضور مردم و حیات ما پاسداران و بسیجیان به خدمت کردن بی منت به مردم است، خاطر نشان کرد: از امروز اجرای ۴۰ هزار پروژه زود بازده و محرومیت زدایی در ۲۸ موضوع از جمله اقتصاد خرد و کشاورزی آغاز می‌شود. قرار است که این ۴۰ هزار پروژه در بازه‌ای ۴ الی ۶ ماهه به نتیجه برسد.

رئیس سازمان بسیج گفت: بخش مهمی از اجرای این پروژه‌ها توسط مردم و خیرین تأمین شده که این بخشی از تحقق مردم سالاری دینی است.

غیب پرور در پایان تصریح کرد: هم دوستان خوب می‌دانند که این انقلاب استوار، محکم و پا برجاست و هم دشمن هم به خوبی مردم، رهبر و مردم ما را می‌شناسد، اما باید بیشتر بدانند چه این انقلاب تا ظهور دولت یار پا برجا خواهد ماند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها