موج

عضو هیات رییسه مجلس؛

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید تا پایان سال به هر خانوار واجد شرایط 600 هزار تومان بسته حمایتی پرداخت کند.

بهروز نعمتی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، اظهار داشت: دولت وعده داده است که بسته حمایتی را تا پایان سال در میان همه اقشار هدف توزیع کند.

وی افزود: خانوارهای هدف عبارتند از افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد، مستمری بگیران، بازنشستگان، افراد تحت پوشش تامین اجتماعی، کارگران و کارمندان و دولت وعده داده است که تا پایان سال به این خانوارها بسته حمایتی پرداخت کند.

عضو هیات رییسه مجلس در پاسخ به این پرسش که آیا ارزش بسته حمایتی دولت 200 هزار تومان است؟ گفت: بر اساس آنچه که دولت به نمایندگان مجلس وعده داد، بسته حمایتی تا سقف 12 هزار و 500 میلیارد تومان پرداخت می شود.

نعمتی گفت: بر این اساس به هر خانوار واجد شرایط، بسته حمایتی با ارزش 600 هزار تومان تا پایان سال تعلق می گیرد که بخش نخست آن طی هفته های اخیر پرداخت شده است.

وی اعلام کرد: دولت وعده داده است تا در بهمن ماه ضمن پرداخت بخش نخست بسته حمایتی به افراد جا مانده، بخش دوم را نیز پرداخت کند.

عضو هیات رییسه مجلس در پایان گفت: دولت تا پایان اسفند ماه فرصت  دارد تا بسته حمایتی 600 هزار تومانی را به حساب خانوارها واریز کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها