رییس ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: اقوام و مذاهب مختلف ایرانی آماده حضور گسترده در برنامه های ویژه ایام الله فجر هستند.

نصرالله لطفی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج، اظهار داشت: ملت بیش از 80 میلیونی ایران اسلامی، همواره و در طول تاریخ پس از پیروزی انقلاب، متحد و منسجم بوده و همچون ید واحده عمل کرده اند.

وی افزود: این مردم به عنوان یکی از مولفه های اصلی قدرت در طول دوران پس از انقلاب اسلامی نقش آفرین بوده و هر زمانی که نظام مقدس جمهوری اسلامی، اسلام و انقلاب به حضور آنها در صحنه نیاز داشته است، در صف نخست دفاع از ارزش ها و اصول و اعتقادات خود حضور یافته اند.

رییس ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: یکی از اهداف مهم و اصلی ستاد در تدوین و طراحی برنامه ها، استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های مذاهب و اقوام مختلف ایرانی است و با همین نگاه کارگروه های تخصصی و ویژه تشکیل شد و این کارگروه ها جلسات متعددی با حضور نمایندگان اقوام و مذاهب مختلف برگزار کردند.

لطفی گفت: یکی از صحنه های زیبای جلسات ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی این بود که نمایندگان اقوام و مذاهب مختلف به ویژه نمایندگان شهرستان های مرزی با جدیت در برنامه ریزی ها مشارکت داشته و تاکنون تلاش ویژه برای برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم داشته اند.

وی بیان داشت: به تمام 35 کارگروه ستاد نیز ابلاغ شد که برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب باید به نحوی برگزار شود که موجب انسجام و وحدت و یکپارچگی بیشتر همه مردم عزیز ایران شده و این برنامه ها نمایشی از وحدت ملی باشد.

رییس ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در پایان گفت: خوشبختانه نمایندگان اقوام و مذاهب حضوری فعال و نقش آفرین در ستاد داشتند و ثمره تلاش های چند ماهه این عزیزان را به طور قطع در ایام الله مبارک فجر مشاهده خواهیم کرد.