وزیر کشور امروز با صدور حکمی جمال عرف را به عنوان معاون سیاسی وزارت کشور منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور امروز با صدور حکمی جمال عرف را به عنوان معاون سیاسی وزارت کشور منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

جناب آقای جمال عرف

سلامٌ علیکم

با عنایت به مراتب تعهد، درایت و تجارب ارزشمند و موثر به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان معاون سیاسی وزارت کشور ممنصوب می نمایم.

رصد و بررسی مستمر مسائل و رویدادهای سیاسی کشور، برقراری تعامل موثر و کارآمد با احزاب و تشکل های و تلاش در جهت حمایت و تقویت آنها، اجرای مطلوب و شایسته قانون احزاب و تشکل ها، سعی در جهت هم افزایی و تقویت هم بستگی و انسجام میان همه اقوام، اقلیت ها و آحاد مردم عزیز و شریف، فراهم سازی زمینه و شرایط برای برگزاری قانونمند و هر چه باشکوه تر انتخابات با رویکرد مشارکت حداکثری مردم، توجه ویژه به امور مربوط به تقسیمات کشوری برابر قوانین موضوعه و تعامل و ایجاد ارتباط پیوسته با استانداری ها از جمله وظایف و مأموریت هایی است که انتظار دارد در راستای سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید و مأموریت های وزارت کشور در این حوزه مهم، با برنامه ریزی کارآمد و مبتنی بر اصول در راستای نیل به آن تلاش و کوشش نمایید.

توفیق روز افزونتان را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای «مدظله العالی» در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

عبدالرضا رحمانی فضلی