موج

سردار غیب پرور:

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ما به دنبال کتمان مسائل اقتصادی و گرانی نیستیم اما این ها حرکت انقلاب اسلامی را متوقف نمی کند، انقلاب اسلامی تبدیل به تکیه‌گاه آزادگان جهان و الگویی برای آزادی خواهان است.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر، اظهارداشت: سی و دوسال پیش در چنین روزی مرحله دوم عملیات کربلایی پنج آغاز شد، این عملیات بسیار سخت بود و بیش از بیست و چهار ساعت بچه‌ها نخوابیدند.

وی افزود: جوانان ما از دشمن نترسیدند و به تکلیف خود عمل کردند. تحریم و محاصره شدید بودیم اما به برکت پیروی از امام خمینی (ره)  از دفاع مقدس سرافراز بیرون آمدیم و به طور قطع دوست و دشمن از این مقاومت به نیکی یاد می‌کنند. ما دیگر سرافکنده ترکمن چای و تهاجم در جنگ جهانی دوم نیستیم؛  خدا را شکر که این پیروزی در انقلاب اسلامی رخ داد.

مجاهدان امروز به هیچ وجه فرصت خواب ندارند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بخش دیگر از سخنان خود به ارسال ۲۰ هزار اثر به این جشنواره اشاره کرد و گفت: عرصه جنگ امروز بسیار سخت تر از دوران دفاع مقدس است بنابراین،  مجاهدان امروز به هیچ وجه فرصت خواب ندارند.

امروز دشمن اقتصاد را عرصه تقابل با ایران قرارداده است

سردار عیب پرور با بیان اینکه امروز دشمن اقتصاد را عرصه تقابل با ایران اسلامی قرارداده است، افزود: دشمنی نظام استکبار و تقابل آن  با جمهوری اسلامی وارد یک مرحله جدید شده است و با روی کار آمدن رئیس جمهور جدید آمریکا، لخت تر، بی پرواتر،گستاختر و عریانتر شده است. 

وی اضافه کرد: باورم این است که مقطع کنونی انقلاب برای منطقه سرنوشت ساز و در عرصه بین المللی نیز به همین شکل است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه براساس آموزه های دینی و فلسفه آن در پیروزی انقلاب اسلامی شک نداریم،گفت: آینده متعلق به ماست و انقلاب زنده و پیروز است، انقلاب اسلامی به نمایندگی از مستضعفین جهان،چهل سال پیش تاز است.

سردار غیب پرور گفت: این بدین مفهوم نیست، مشکل در کشور نیست و ما به دنبال کتمان مسائل اقتصادی و گرانی نیستیم اما این ها حرکت انقلاب اسلامی را متوقف نمی کند، انقلاب اسلامی تبدیل به تکیه‌گاه آزادگان جهان و الگویی برای آزادی خواهان است.

نباید به استکبار دل بست

وی افزود: اصحاب رسانه از نظام استکبار بنویسند اما آن را درشت نکنند، نظام استکبار در حال افول است،همه بدانند که نباید به استکبار دل بست، نباید درب خانه اروپا و امریکا را زد. آنها استقلال و آزادی این کشور را نمی خواهند و حقوق ما را به رسمیت نمی شناسند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه تصریح کرد: باید به داشته های خود افتخار کنیم، داشته های انقلاب اسلامی بسیار است و به برکت مدیریت انقلابی به دست آمده است. 

سردار غیب پرور در ادامه به وظایف رسانه در انتشار پیشرفت های کشور پرداخت و گفت: اصحاب رسانه وظیفه مضاعفی در اعلام داشته های انقلاب اسلامی دارد،نگوئیم مردم داشته های انقلاب را می دانند. کجا دست بگزاریم که مالامال از رشد و پیشرفت نباشد در حوزه علم و دفاعی این پیشرفت ها بی نظیر است .

دشمنان انقلاب به دنبال اسلام آمریکایی هستند

وی با اشاره به تلاش رسانه ای دشمن برای سیاه نمایی دستاورد های انقلاب اشاره کرد و گفت: دشمنان انقلاب دروغ می گویند و به دنبال اسلام آمریکایی هستند، آنها می خواهند ما لاییک عمل کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: اصحاب رسانه افتخارات نظام اسلامی را فریاد بزنند، اگر چندتا برگ درخت آسیب دیده باشد نباید اصل و ریشه را زیر سوال برد ، نباید چند مشکل را تیتر کرد، اگر ما تنها معایب را بیان کنیم بی انصافی است. 

سردار غیب پرور درپایان خاطر نشان کرد: کشور ما به دلیل وجود اسلام، ولی فقیه و مردم غنی است بنابراین قدر این نعمت های الهی را بدانیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها