آیت الله صادق آملی لاریجانی گفت: از مقام معظم رهبری به خاطر اعتمادی که فرمودند و بنده را لایق دانستند که بار دیگر به عضویت شورای نگهبان در آیم و بتوانم وظایفی را که بر عهده دارم به نحو احسن انجام دهم، تشکر ویژه می‌کنم.

به گزارش خبرگزاری موج، آیت الله آملی لاریجانی عضو فقهای شورای نگهبان در جلسه معارفه اش در این شورا، گفت: از مقام معظم رهبری به خاطر اعتمادی که فرمودند و بنده را لایق دانستند که بار دیگر به عضویت شورای نگهبان در آیم و بتوانم وظایفی را که بر عهده دارم به نحو احسن انجام دهم، تشکر ویژه می‌کنم.

آیت الله آملی لاریجانی همچنین با تشکر از ابراز لطف آیت الله جنتی، فقها و حقوقدانان شورای نگهبان به خود افزود: امروز بیش از ۱۷ سال از نخستین حضورم به عنوان عضو شورای نگهبان می‌گذرد دوره‌ای تقریبا هشت ساله که در این شورا ایفای مسئولیت کردم و متاسفانه عده‌ای از اعضای آن دوره دیگر در میان ما نیستند، از خداوند می‌خواهم آنان را رحمت کند و با پیامبر اکرم (ص) محشور فرماید.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: خداوند به همه اعضای شورای نگهبان توفیق دهد تا در خدمت به نظام و ایفای مخلصانه مسئولیت‌ها موفق شوند.

بیشتر بخوانید:

جلسه معارفه آیت الله آملی لاریجانی برگزار شد