موج

نماینده ولی فقیه در سپاه:

نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: امروز استکبار جهانی و دشمنان در صدد ایجاد خدشه در نقطه اتصال امت و ولایت هستند؛ آنچه موجب گذر از بحران‌ها و فتنه‌ها در طی چهار دهه گذشته شده است در پرتو ولایت مداری و پیوند امت با ولایت بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه صبح امروز در همایش تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در جمع فرماندهان، مسئولین و پاسداران در ستاد فرماندهی کل سپاه ، از انقلاب الهام‌بخش اسلامی به عنوان بزرگترین هدیه الهی برای ملت ایران یاد کرد و گفت: مهمترین و محوری ترین دستاورد انقلاب اسلامی تولد اسلام ناب محمدی(ص)، نفی حاکمیت های دروغین و طاغوتی و تحقق توحید و نظام ولایی است.

وی با برشماری شاخص های نظام ولایی، اظهار کرد: انطباق کامل نظام ولایی با مبانی اعتقادی اسلام و تجلی بخشی توحید ربوبی، هماهنگی و همسویی با فطرت انسان، عاملیت وحدت حقیقی، مایوس کردن دشمن از جمله مهم ترین شاخص های نظام ولایی می‌باشد.

حاجی صادقی بزرگترین نعمت الهی برای بشریت را نعمت ولایت دانست و خاطرنشان کرد: رسالت نظام ولایی احیای جامعه اسلامی بود و در جامعه ولایی استعدادهای انسان رشد کرده، بارور شده و مردم سالاری به معنای واقعی نمود پیدا می کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه در ادامه خاطرنشان کرد: مدل حکومت دینی ما نظام ولایی است و ولایت فقیه مدل نظام ولایی در عصر غیبت است و انقلاب اسلامی با نابودی سلطه استکبار و با استقرار نظام ولایی جامعیت و کارآمدی دین را در اندیشه و عمل در عرصه های مختلف متجلی ساخت.

وی افزود: ۴۰ سالگی نظام ولایی با وجود همه دشمنی ها، توطئه ها و فتنه ها دستاوردی است که هیچ امتی تاکنون از آن برخوردار نبوده و منشأ دستاوردهای فراوان انقلاب در عرصه‌های دیگر نیز شده است، از این رو باید قدردان این نعمت بزرگ بوده و در راستای تحکیم و تقویت آن تلاش کنیم تا زمینه و بستر تحقق نهضت ظهور فراهم شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه یادآور شد: انقلاب اسلامی در طی ۴ دهه به رغم فراز و نشیب ها هیچگاه متوقف نشده و اینکه امروز استکبار جهانی اذعان به شکست برابر انقلاب اسلامی و گفتمان مقاومت دارد و شاخص‌های ابرقدرتی خود را از دست رفته می‌بیند متاثر از نظام ولایی و ولایتمداری امت است.

حاجی‌صادقی رمز ماندگاری انقلاب اسلامی را اتصال و پیوند امت و ولایت توصیف و تصریح کرد: امروز استکبار جهانی و دشمنان در صدد ایجاد خدشه در نقطه اتصال امت و ولایت هستند؛ آنچه موجب گذر از بحران‌ها و فتنه‌ها در طی چهار دهه گذشته شده است در پرتو ولایت مداری و پیوند امت با ولایت بوده است.

وی با بیان اینکه تقابل انقلاب اسلامی با استکبار جهانی به دلیل ویژگی‌های حق و باطلی پایان ناپذیر است، گفت: تمام دشمنی های جبهه استکبار با انقلاب اسلامی و نظام ولایی به دلیل آن است که انقلاب زنده و بالنده بوده و مستکبران و ایادی آنها دریافته اند که با وجود این نظام الهام‌بخش و حرکت توفنده آن مرگ تدریجی آنها رقم خواهد خورد و محکوم به نابودی هستند.

نماینده ولی فقیه در سپاه در پایان استقامت و  مقاومت را عامل غلبه بر مشکلات کاستی‌ها و توطئه های دشمنان  عنوان و خاطرنشان کرد: مقاومت و تحمل مشکلات مصداق عمل صالح و مجاهدت در راه خداست که سعادت دنیوی و اخروی و امید و نشاط نسبت به آینده را به همراه خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها