موج

سردار سلامی:

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: آمریکا کشور ما را در تحریم سخت قرار داد تا از اعتماد ملت به نظام کم کند.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یادواره هزار و ۳۰۰ شهید شهرستان کازرون که در مصلی جمعه این شهرستان برگزار شد با اشاره به تلاش آمریکا برای غلبه بر ایران اظهار داشت: آن‌ها تجربیات خود را به صحنه آورده و از تمام قدرت خود استفاد کردند تا از ملت ما انتقام بگیرند.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه آمریکا کشور ما را در تحریم سخت قرار داد تا از اعتماد ملت به نظام کم کند، افزود: آن‌ها جوانان ما را ترور و همه راه‌های پیشرفت را مسدود کردند، اما به فضل الهی این ملت توانسته است در محاصره جنگ‌ها سالم و قدرتمند باقی بماند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان پس از۴۰سال نتوانستند کاری از پیش ببرند، گفت: دشمنان در دوران دفاع مقدس همه چیز داشتند به جز خدا و ما هیچ چیز به جز خدا نداشتیم.

امروز موازنه قدرت به سود ایران است

سردار سلامی با اشاره به اینکه امروز موازنه قدرت به سود ایران است، تاکید کرد: امروز با توکل به خداوند همانطور که آشکار است دشمن ما ازهر زمان ضعیف‌تر بوده و ما قوی‌تر هستیم.

وی با اشاره به اینکه امروز ملت آگاه ما سختی‌ها را تحمل می‌کنند چراکه هیچ فضیلتی جز با سختی به‌دست نمی‌آید، بیان کرد: بشارت بر ملتی است که سختی را تحمل کرده تا به عزت برسد چراکه پایان شب شب سیاه، فجر پیروزی است.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه امروز نام ایران با افتخار درجهان طنین‌انداز شده است، گفت: این به برکت اسلام و تجلی نور ولایت براین سرزمین است.

وی با اشاره به عملیات‌های سختی که رزمندگان کازرون در آن نقش‌آفرینی کردند تاکیدکرد: این افتخار بزرگ برای کازرون است که رزمندگان آن در عملیات سخت دفاع مقدس در نزدیک‌ترین مواضع دشمن و در خطرناک‌ترین موقعیت‌ها درخشیده و افتخار آفریدند.

سردار سلامی گفت: شهدا پس از شهادت بیش از قبل به جامعه قوت و نور می‌بخشند؛ آن‌ها قاعده جنگ را برای ما تغییر دادند.

جانشین فرمانده کل سپاه تاکیدکرد: شهیدان باعث شدند ملت ایران در محاصره با قدرت‌های جهان و صف‌بندی قدرت‌های عالم کم نیاورد و این سرزمین مستقل از قدرت‌ها باقی بماند.

سردار سلامی بیان کرد: انسان‌های عادی می‌میرند، اما شهدا پس از شهادت بیش از قبل به جامعه قوت و نور می‌بخشند؛ ما بدون شهیدان نمی‌توانستیم ادامه حیات دهیم آن‌ها قاعده جنگ را برای ما تغییر دادند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهیدان بی‌ریا بودند و درجبهه‌ها فقط اخلاص بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها