موج

محمدرضا عارف خبر داد؛

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به آماده شدن گزارش این کمیسیون درباره حادثه آتش سوزی در مدرسه زاهدان گفت: کمیسیون خواستار برخورد با متخلفان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، محمدرضا عارف در توییتی با تاکید بر اینکه کوتاهی مسوولان آموزش و پرورش زاهدان و مدیران و مسوولان مدرسه اسوه حسنه زاهدان در حادثه آتش سوزی محرز است، نوشت: کمیسیون آموزش گزارشی از حادثه آتش‌سوزی مدرسه زاهدان را در مجلس قرائت می‌کند.

وی افزود: جابه‌جایی مدرسه بدون اطلاع آموزش و پرورش استان بوده است؛ ناحیه ۲ آموزش و پرورش زاهدان در فاصله ۳۰۰ متری این مدرسه واقع شده است، اما اطلاعی از جابه‌جایی نداشت.

رییس کمیسیون آموزش مجلس تصریح کرد: در روز حادثه مدیر و معاون مدرسه حضور نداشتند. اتفاقی که در زنگ تفریح رخ داده و حتی معلم هم در داخل مدرسه نبوده است.

عارف ادامه داد: شواهد و گزارش‌ها حکایت از کوتاهی مسوولان آموزش و پرورش و مدیران و مسئولان مدرسه دارد که جمع‌بندی کمیسیون برخورد با متخلفان است؛ اعم از آنهایی که نقش نظارتی داشته یعنی مسوولان ناحیه و آموزش و پرورش استان و اعم از مدیران و مسوولان مدرسه که باید با آنها هم به صورت جدی برخورد شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها