موج

وزیر دفاع:

وزیر دفاع تاکید کرد: کشور امروز مورد هجمه اقتصادی دشمنان است و امروز حفظ رفاه مردم در اولویت اول ارکان و قوای نظام اسلامی قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر حاتمی وزیر دفاع با حضور در جمع مدیران، مسئولان و کارکنان سازمان اتکا گفت: در بین فروشگاه های زنجیره ای، اتکا تنها فروشگاهی است که با افتخار کالاهای صرفاً ایرانی را در مسیر تحقق بخشیدن به شعار(حمایت از کالای ایرانی) که مقام معظم رهبری به عنوان یک اصل و یک راهبرد بیان فرمودند، سرلوحه کار و اشتغال خود قرار داده و تمام سعی اش این است که با ظرفیت های داخلی نیاز مشتریانش را مرتفع کند.

وزیر دفاع با بیان دو مسئولیت مهم وزارت دفاع در پشتیبانی از نیروهای مسلح گفت: یکی از  رسالت های وزارت دفاع تأمین تسلیحات و تجهیزات و پشتیبانی  دفاعی از نیروهای مسلح است که امروز با همت والای متخصصین صنعت دفاعی توانسته ایم زمان ایده تا محصول که موجبات عزت و اقتدار کشور را فراهم کرده است بسیار کوتاه کرده و به دستاوردهای ارزشمندی در حوزه صنعت دفاعی دست یابیم.

وی با اشاره به حوزه «خدمات»  به عنوان بخش دیگری از مسئولیت وزارت دفاع در پشتیبانی از سرمایه های انسانی نیروهای مسلح است افزود: نیروهای مسلح شامل رزمندگان بازنشسته، بسیجیان و جانبازان  و خانواده معظم شهدا به عنوان بهترین وگرانبهاترین سرمایه های انسانی کشور شایسته دریافت فاخرترین خدمات به لحاظ کمی و کیفی هستند.

امیر حاتمی با بیان اینکه خدمات خرسندساز به خانواده بزرگ نیروهای مسلح باید متکی بر یک نیازسنجی دقیق علمی از نیازهای جامعه هدف باشد، تصریح کرد: این خدمات باید در بهترین و شایسته ترین شکل و قالب توام باتکریم و ارزش و احترام به خادمین نظم و امنیت و دفاع از کشور و ملت تقدیم شود.

وزیر دفاع با بیان ارتقاء سطح زندگی عموم مردم نسبت به دوران قبل از انقلاب تأکید کرد: استانداردهای زندگی عموم مردم نسبت به دوران گذشته قابل مقایسه نیست و براین اساس حفظ و افزایش رضایتمندی استفاده کنندگان از سوی سازمان های خدماتی وزارت دفاع  از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی با بیان اینکه خانواده بزرگ نیروهای مسلح همواره فعالیت‌ها و اقدامات  وزارت دفاع را در حوزه های مختلف مدام ارزیابی می‌کنند، خاطرنشان کرد: نباید هیچ عزیزی از خانواده بزرگ نیروهای مسلح این علاقه یا میل را داشته باشد که اتکا را با هر فروشگاه زنجیره ای دیگری مقایسه کند و این موضع به ذهنش خطور کند که جایی بهتر از اتکا می تواند به او خدمات دهد.

دشمنان نظام اسلامی امروز معیشت و رفاه مردم را هدف گرفته اند

امیر حاتمی با اشاره به اینکه دشمنان نظام اسلامی امروز معیشت و رفاه مردم را هدف گرفته اند، تأکید کرد: سازمان های  تأمین اجتماعی نیروهای مسلح و اتکا به عنوان سازمان های ارائه کننده خدماتِ انسانی، درمانی و مصرف، نقش مهمی در ارتقاء منزلت ، معیشت وتأمین زنجیره غذائی نیروهای مسلح و کشور به عهده دارند.

وی با بیان اینکه «اتکا» به عنوان نمادی از نیروهای مسلح  و به عنوان یک سازمان نمونه در حوزه مدیریت جهادی در معرض دید عموم مردم قرار دارد اظهار داشت: بسیار مهم است کالایی با کیفیت و بسته بندی مطلوب و با نهایت تکریم و احترام در اختیار کارکنان  نیروهای مسلح و عموم مردم عزیز قرار گیرد. 

وزیر دفاع با بیان اینکه کشور امروز مورد هجمه اقتصادی دشمنان است تأکید کرد :  امروز حفظ رفاه مردم در اولویت اول ارکان و قوای نظام اسلامی قرار دارد و مدیران اتکا باید با فراهم نمودن دسترسی به خدمات سهل و آسان، فروش اینترنتی و خدمات غیرحضوری، افزایش سرانه معیشت، افزایش درآمدها و توسعه زیرساخت های کشاورزی و دامی و صنعتی  و افزایش نقدیندگی بتوانند در کمک به دولت و ملت نقش خود را به خوبی ایفا کنند.

امیر حاتمی گفت: افزایش کیفیت، افزایش رضایتمندی از نگاه مشتری، انضباط مالی و اقتصادی از موارد بسیار مهمی است که کارکنان و مدیران اتکا باید بیش از پیش مد نظر قرار دهند.

در این مراسم امیر سرتیپ حاتمی طی حکمی عیسی رضائی را به عنوان مدیر عامل سازمان اتکا منصوب و از خدمات محمد مهدی کربلائی تقدیر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها