موج

سعید جلیلی:

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آن چیزی که رمز موفقیت انقلاب اسلامی است، مقاومت و قدرت تکثیر آن بود، دشمن فهمیده است که از درک نرم افزار انقلاب اسلامی است عاجز است.

به گزارش خبرگزاری موج، سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در همایش چهل سال توطئه، چهل سال مقاومت از سلسه نشست‌ های شنبه‌ های انقلاب که صبح امروز برگزار شد، اظهار کرد: در برابر انقلاب اسلامی انواع توطئه‌ها به کار گرفته شد و خود دشمنان بار‌ها گفتند که هر کاری توانستیم علیه جمهوری اسلامی انجام دادیم و اینطور نبود که مضایقه کرده باشند، اما در عین حال خودشان اعتراف می‌کنند که به نتیجه نرسیدیم.

وی ادامه داد: دشمن به این نتیجه رسیده است که انقلاب اسلامی با دیگر انقلاب‌ها متفاوت بوده و توانایی حفظ و تکثیر خود را دارد.

جلیلی گفت: چه می‌شود که شش قدرت بزرگ دنیا می‌آیند و با ما می‌نشینند که گفتگو کنند ما چرا چند هزار سانترفیوژ داریم؟ خود آن‌ها که چندین برابر سانتریفیوژ دارند؛ پس موضوع اصلی تعداد سانتریفیوژ‌های ما نیست.

وی ادامه داد: در همین منطقه و در بیداری اسلامی حرکت‌هایی شکل گرفت، اما دشمن جلوی آن‌ها را گرفت، اما چرا نتوانستند جلوی جمهوری اسلامی را بگیرند؟

دشمن در دفاع مقدس فهمید که مسیر نظامی علیه ایران کارایی ندارد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: چه چیزی دشمن را در تجربه چهل ساله که ناکامی‌های مختلف را داشته است، به مسیر دیگر می‌برد؟ دشمن چه هدف دیگری را دنبال خواهد کرد؟ دشمن همیشه از یک مسیر نخواهد رفت. دشمن در دفاع مقدس فهمید که مسیر نظامی علیه ایران کارایی ندارد.

وی خاطرنشان کرد: دشمن انتظار شش ماهه و دو ساله برای سرنگونی انقلاب اسلامی داشته است. الان چهل سال گذشته است. آن چیزی که رمز موفقیت انقلاب اسلامی است، مقاومت و قدرت تکثیر آن بود، دشمن فهمیده است که از درک نرم افزار انقلاب اسلامی است عاجز است.

جلیلی گفت: اگر کسی در داخل چارچوب‌های محاسباتی انقلاب اسلامی را به چالش بکشد، همان کاری کرده است که دشمن می‌خواهد.

وی تصریح کرد: وقتی الگوی انقلاب اسلامی تکثیر می‌شود، پیروزی‌های صهیونیست‌ها تبدیل به شکست‌های ۳۳ روزه و ۲۲ روزه می‌شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: یکی از مبانی دشمن در برابر انقلاب اسلامی، در حالی که قرآن می‌گوید دشمن حداکثر برای ما زحمت‌هایی ایجاد می‌کند، اما نمی‌تواند به شما آسیب بزند.

دشمن نمی‌خواهد انقلاب اسلامی، تبدیل به یک مدل شود

وی ادامه داد: دشمن نمی‌خواهد انقلاب اسلامی، تبدیل به یک مدل شود، برای همین همه توان خود را به کار گرفته است و یک روز اسلامیت نظام، یک روز با طراحی فتنه ۸۸، جمهوریت نظام را هدف می‌گیرد.

جلیلی گفت: آن چیزی که دشمن را در مسیر اخلال در نرم افزار جمهوری اسلامی موفق می‌کند، چیست؟ اسلام آمریکایی؛ که موجب انصراف از مبارزه یا انحراف در مبارزه می‌شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر می‌خواهیم موفقیت انقلاب اسلامی تداوم یابد، لازمه آن شناخت نرم افزار انقلاب اسلامی و تبیین آن است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها