موج

وزیر کشور:

وزیر کشور گفت: یکی از اهداف دشمن در موضوع تحریم‌ها ایجاد نارضایتی است؛ بنابراین مسئولان باید تلاش کنند کارآمدی نظام را نشان داده و بهره‌وری را بالا ببرند.

به گزارش خبرگزاری موج، عبدالرضا رحمانی‌ فضلی وزیر کشور در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان بوشهر گفت: کشور در شرایط ویژه‌ای قرار دارد و مهم‌ترین مسئله‌ای که دشمنان روی آن مانور می‌دهند، برخی تنش‌ها و مطالبات است و برنامه دشمن، سوار شدن بر این تحرکات و نهایتا ناامید ساختن مردم است. یکی از اهداف دشمن در موضوع تحریم‌ها هم ایجاد نارضایتی است؛ بنابراین مسئولان باید تلاش کنند کارآمدی نظام را نشان داده و بهره‌وری را بالا ببرند.

وی با اشاره به ضرورت تلاش برای افزایش صادرات و تولید در کشور گفت: خوشبختانه، امسال حجم صادرات نسبت به واردات مثبت بوده است.

دشمن در حوزه‌های ضد امنیتی علیه کشورمان سرمایه گذاری می‌کند

رحمانی فضلی همچنین با بیان اینکه در این شرایط، مهمترین مسئله وحدت و انسجام داخلی است، افزود: دشمنان بجز تحریم و فشار بر مردم به صورت مستقیم در حوزه‌های ضد امنیتی هم علیه کشور ما سرمایه گذاری می‌کنند. حمایت مردم، حضور نیروهای امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی و انسجام داخلی و رضایت مندی مردم، پایه امنیت است که با همکاری همه مسئولان محقق می‌شود.

وزیر کشور با اشاره به لوازم تحقق انسجام داخلی در استان‌ها گفت: جایگاه نمایندگان ولی فقیه اصلی‌ترین محور وحدت و انسجام است و نقش هدایت و حمایت از دستگاه‌ها و مدیران را دارد و در استان بوشهر آیت الله صفایی بوشهری این نقش را به خوبی ایفا کرده است، به طوری که در استان بوشهر صدای عدم وحدت را نشنیدیم. سه پایه کار در هر استان نماینده ولی فقیه، استاندار و نمایندگان مردم در مجلس هستند که استان بوشهر در این حوزه اتحاد وانسجام خوبی داشته است. از همه مدیران و مسوولان انتظار داریم در تقویت وحدت و انسجام بین اقشار مختلف کوشا باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها