موج

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان خبر داد؛

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: بررسی پرونده نماینده سراوان امروز در این هیات نهایی می شود.

محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی موج اظهار داشت: روز سه شنبه رییس گمرک و معاون پارلمانی وزارت اقتصاد در جلسه هیات نظارت بر رفتار نمایندگان، درباره پرونده نماینده سراوان حضور یافتند و توضیحاتی در مورد این حادثه ارائه کردند.

وی افزود: ما می خواستیم در این جلسه تمام زوایای حادثه فوق را بررسی و نتیجه گیری کنیم، اما به دلیل کسالت نماینده سراوان، نتوانستیم صحبت های آقای محمدباسط درازهی را بشنویم و به همین دلیل نیاز به برگزاری جلسه دیگری داریم.

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان تصریح کرد: بنابراین مقرر شد که امروز جلسه ای با حضور نماینده سراوان در هیات فوق برگزار و پس از استماع سخنان این نماینده، نظر نهایی را اعلام خواهیم کرد.

جمالی نوبندگانی گفت: به طور قطع بررسی پرونده نماینده سراوان در خصوص فیلمی که از وی منتشر شده، امروز در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان نهایی شده و گزارش را به هیات رییسه اعلام خواهیم کرد.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار موج، مبنی بر اینکه سرانجام این بررسی ها را چگونه ارزیابی می کند؟ گفت: پیش از استماع نظر نماینده سراوان نمی توان نظر داد. ضمن اینکه تنها نظر یک نفر مهم نیست و باید اعضای هیات در مورد موضوع مورد بحث به جمع بندی نهایی رسیده و یک نظر واحد را اعلام کنند.

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در پایان اظهار داشت: با توجه به اینکه هیات رییسه مجلس از ما خواسته است تا موضوع را با دقت بررسی کنیم، لذا گزارش نیز به هیات رییسه اعلام خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها