موج

عضو هیات رییسه مجلس:

عضو هیات رییسه مجلس گفت: نحوه انتقال فیلم جلسه غیرعلنی مجلس در مورد نماینده سراوان به رسانه های ضد انقلاب باید بررسی شود.

به گزارش خبرگزاری موج، پس از انتشار فیلم درگیری و هتاکی نماینده سراوان با کارمند گمرک، جلسه غیر علنی مجلس با حضور فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد برگزار و در این جلسه مقرر شد که تیمی از مجلس به ریاست مسعود پزشکیان نایب رییس قوه مقننه به بررسی موضوع بپردازند.

روز بعد فیلمی از این جلسه غیر علنی در رسانه های ضد انقلاب و شبکه های مجازی منتشر شد که نشان می داد نماینده سراوان در حال طرح موضوع است و در همان حین یک نفر توهینی را در مورد هیات رییسه مجلس بیان می کند.

گفته می شود این فیلم ابتدا در رسانه های ضد انقلاب منتشر شده است.

در همین ارتباط خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج از احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رییسه مجلس سوال کرد که آیا موضوع نحوه انتقال این فیلم به رسانه های ضد انقلاب بررسی شده است؟

وی در پاسخ گفت: همانطور که پیش تر اعلام کردم، آقای علیم یارمحمدی نماینده زاهدان در مجلس گفته است که این فیلم را من ضبط کرده و در اختیار آقای محمدباسط درازهی نماینده سراوان قرار دادم.

وی افزود: امروز از خبرنگاران شنیدم که فیلم فوق ابتدا در رسانه های ضد انقلاب منتشر شده و به دلیل اهمیت موضوع باید نحوه انتقال فیلم جلسه غیرعلنی مجلس به رسانه های ضد انقلاب به طور دقیق بررسی شود.

عضو هیات رییسه مجلس تاکید کرد: انجام این بررسی در حوزه وظائف هیات نظارت بر رفتار نمایندگان است و انتظار داریم که موضوع را مورد بررسی دقیق قرار دهند. البته باز هم تاکید می کنم که من اطلاعی ندارم که ابتدا این فیلم در کدام رسانه و یا توسط چه کسی در فضای مجازی منتشر شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها