عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در همایش چله انقلاب گفت: خروج آمریکا از سوریه دستاوردی بزرگ برای جبهه مقاومت است و این نتیجه مقاومت در مقابل آمریکاست.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد مهدی زاهدی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در همایش چله انقلاب که به همت اعضای اتحادیه سازمان اسلامی دانشجویان ایران (سادا) در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، بحث چله انقلاب را بحث بسیار مهمی دانست و پیروزی‌های به دست آمده و اتفاقاتی که در منطقه افتاده را بسیار قابل تامل دانست.

وی در ادامه به خروج آمریکا از سوریه اشاره کرد و افزود: خروج آمریکا از سوریه دستاوردی بزرگ برای جبهه مقاومت است و این نتیجه مقاومت در مقابل آمریکاست.

زاهدی در ادامه به بحث در حوزه علم و فناوری پرداخت و با مقایسه دانشگاه‌ها در ایران در قبل و بعد از انقلاب، تصریح کرد: یکی از کارهای مهمی که بعد از انقلاب انجام شده این است که عدالت آموزشی در سراسر ایران برقرار شد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: در حال حاضر ما در برخی شاخه های علمی در دنیا جزو صاحب نظرها هستیم. در هوا فضا، انرژی هسته ای، سلولهای بنیادی،نانو و نظریه سیستم های فازی موقعیت های بزرگ است که کشور به دست آورده است.

زاهدی در بحث دفاعی ایران را یکی از مقتدرترین کشورهایی خواند که بر اساس دانش فنی و صنعتی خود، کار می کند.

وی در پایان سخنان خود گفت: ما باید قدردان نظام و انقلاب باشیم و این پیشرفت ها در حوزه علم و فناوری است که باعث شده ما امروز یکی از امن ترین و مقتدر ترین کشورها در منطقه و دنیا باشیم.