موج

رییس جمهور الگوی نامناسب برای وزیران

پس از انتصاب تازه داماد حسن روحانی به سمت معاون وزیر صمت، نوبت به سید محمد بطحایی رسید تا داماد خود را به سمت دستیار ویژه وزیر آموزش و پرورش منصوب کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، طی حکمی مرتضی دزفولی داماد سید محمد بطحایی را به سمت دستیار ویژه وزیر آموزش و پرورش منصوب کرد.

متن حکم سید محمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش به شرح زیر است:

مرتضی دزفولی

جناب آقای مهندس مرتضی دزفولی

با سلام

نظر به مراتب تعهد و شایستگی جناب عالی به موجب این ابلاغ با حفظ سمت به عنوان دستیار ویژه وزیر منصوب می شوید.

امید است با توکل به خداوند متعال و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظلله العالی) و سیاست‌های ابلاغی رئیس جمهور محترم ، برنامه‌های اینجانب به مجلس شورای اسلامی و با همکاری و هماهنگی معاونان، مشاوران و مدیران کل حوزه ستادی در انجام امور محول موفق و موید باشید. 

به گزارش موج این اتفاق پس از انتصاب تازه داماد حسن روحانی به سمت معاون وزیر صمت و استعفای تقریبا اجباری وی از این سمت رخ داد و وزرای دولت با نگاه به مسیر پیش گرفته توسط حسن روحانی رییس دولت تدبیر و امید به پایین آوردن درصد بیکاری از نزدیکان خود اقدام کردند.

طرح ترافیک بطحایی

این درحالی است که سید سبحان بطحایی فرزند وزیر آموزش و پرورش مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک ویژه خبرنگاران را دریافت کرده بود. طرحی که مختص خبرنگاران بوده و حتی مدیران و پرسنل رسانه از دریافت آن معذور هستند. بطحایی در کمپین فرزندت کجاست پاسخ داده بود: «دو فرزند دارم؛ فرزند اولم دختر و خانه‌دار است و پسرم نیز مشغول درس خواندن و گذراندن خدمت سربازی است. تا کنون فرزندانم به جز عتبات عالیات به کشور خارجی، سفر نکرده‌اند»

به گزارش موج، شنیده ها حاکی از آن است که وزیر آموزش و پرورش و محمد باقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه، باجناق هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    واقعا برای این وضعیت اداره کشور سینه خودمون و دریدیم تو انتخابات؟؟

  • پاسخ

    دولت تدبیر امید به دولت داماد امید تبدیل شده است

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها