موج

نعمتی در جمع خبرنگاران:

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: وزیر اقتصاد در جلسه غیرعلنی مجلس توضیحاتی درباره اتفاق دیروز در گمرک مرکزی ارائه کرد و از نماینده مردم سراوان عذرخواهی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس و در تشریح جزئیات جلسه غیرعلنی امروز، گفت: در این جلسه درباره کلیپی که از محمد باسط درازهی نماینده سراوان که در گمرک ایران با یک کارمند درگیری داشت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: نمایندگان مجلس درباره این موضوع بحث‌هایی داشتند و بعضا صحبت‌های آنها حالت اعتراض گونه داشت.

نعمتی با اشاره به اینکه این کلیپ تقطیع شده و بخشی از آنها انتشار نیافته است، تصریح کرد: طبق توضیحات آقای درازهی وی بیش از 45 دقیقه جلوی در گمرک معطل مانده بود و البته دشنام‌هایی نیز به وی داده شده بود، لذا با بیان حرف‌های سخیف، نماینده سراوان را عصبانی کردند که منجر به این اتفاق شد.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بی تردید باید فارغ از فضاسازی‌هایی که وجود دارد با این موضوع به صورت منطقی و عالمانه برخورد شود و با افرادی که در این مورد تخطی کرده اند به صورت مناسب برخورد شود.

وی با اشاره به حضور دژپسند وزیر اقتصاد در جلسه غیرعلنی گفت: وزیر اقتصاد مسائلی را در این باره مطرح و در نهایت عذرخواهی کرد، همچنین قرار شد ابعاد موضوع توسط پزشکیان نایب رئیس مجلس و وزیر اقتصاد مورد بررسی قرار گرفته و تا فردا نتیجه نهایی این موضوع به مجلس اعلام شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها