موج

رییس کمیسیون صنایع مجلس خبر داد؛

رییس کمیسیون صنایع مجلس از برگزاری جلسه مهم مجلس با وزارت صنعت و خودروسازان درباره افزایش قیمت خودرو خبر داد.

عزیز اکبریان در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج اظهار داشت: با توجه به التهاب در بازار خودرو و افزایش قیمت خودرو توسط برخی از خودروسازان داخلی و همچنین واردکنندگان خودرو، کمیسیون صنایع تصمیم گرفت تا موضوع را به طور جدی تری مورد بررسی قرار دهد.

وی افزود: البته هرگونه اظهار نظر غیرکارشناسی در این شرایط را برای قیمت خودرو مضر می دانیم و به همین دلیل تلاش می کنیم در این مورد صحبت خاصی انجام نشود، تا منجر به التهاب آفرینی در بازار نگردد.

رییس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به هر حال به دلیل حساسیت موضوع، روز سه شنبه از نمایندگان وزارت صنعت و همچنین نمایندگان خودروسازان دعوت کردیم تا با حضور در کمیسیون صنایع، موضوع مربوط به افزایش قیمت خودرو را تشریح کنند.

اکبریان گفت: منتظر گزارش وزارت صنعت در خصوص اقدامات صورت گرفته برای کنترل بازار هستیم و اگر این اقدامات و برنامه ریزی ها و تلاش ها را کافی ندانیم، به طور قطع با استفاده از ابزار نظارتی مجلس، اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

وی تاکید کرد: به عنوان نماینده مردم معتقدم، باید در این شرایط اقتصادی حساس، قیمت خودروها به نحوی تعیین و اعلام گردد که فشار اقتصادی بیشتری به مردم تحمیل نشود.

اکبریان در پایان گفت: در جلسه مهم کمیسیون صنایع مجلس با وزارت صنعت و خودروسازان به طور قطع از منافع مردم و مصرف کنندگان دفاع خواهیم کرد و تلاش می کنیم، شرایط به سود مردم و مصرف کننده تغییر کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها