دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا درگذشت فرمانده قرارگاه ثامن الائمه (ع) نیروی زمینی سپاه را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری موج، سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در پیامی درگذشت شهادت گونه سردار سرتیپ پاسدار قدرت الله منصوری فرمانده قرارگاه ثامن الائمه (ع) نیروی زمینی سپاه تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

خانواده محترم مرحوم سردار سرتیپ پاسدار قدرت الله منصوری

سلام علیکم؛

عروج شهادت گونه و جانگداز سردار جانباز و مجاهد فی سبیل الله سرتیپ پاسدار قدرت الله منصوری را به خانواده، همرزمان و رزمندگان نیروی زمینی سپاه و مردم شهیدپرور استان خراسان تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

مجاهدت و رشادت آن سردار فداکار و خردمند در دوران هشت سال دفاع مقدس و تلاش خاصلانه و فرماندهی مدبرانه ایشان در جغرافیای وسیعی از ایران اسلامی از شمال غرب تا جنوب شرق و شمال شرق کشور در قرارگاه‌های حمزه سیدالشهدا علیه السلام، قرارگاه قدس و قرارگاه ثامن الائمه علیه السلام، توشه ای است که همنشینی آن سردار جانباز و فداکار را با همرزمان شهیدش نوید می دهد.

بی‌شک یاد و خاطره آن جانباز فداکار و سردار والامقام برای نسل های امروز و فردای ایران اسلامی و جوانان غیور و انقلابی، نسخه‌ای الهام بخش و منشأ شور و انگیزه برای پاسداری از انقلاب اسلامی و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود.

از خداوند منان برای آن فقید سعید، علوّ درجات و هم نشینی با شهدا و صلحا و برای خانواده محترم، بازماندگان و بستگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم.

سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی . دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا

بیشتر بخوانید:

فرمانده قرارگاه ثامن الائمه(ع) نیروی زمینی سپاه به لقاءالله پیوست