نماینده شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: استعفای نمایندگان استان اصفهان در مجلس صوری و نمایشی نیست و تا احقاق حق مردم ایستادگی خواهیم کرد.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، با اشاره به استعفای نمایندگان استان اصفهان در مجلس اظهار داشت: مشکل آب استان اصفهان بسیار جدی است و جمعیتی در حدود 5 میلیون نفر به طور مستقیم با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند.

وی افزود: این در حالی است که متاسفانه مسوولان دولت توجهی به این مشکل ندارند و تاکنون اقدامی موثر برای حل مشکل مردم اصفهان انجام نداده اند و چشم انداز آینده نیز مثبت نیست.

نماینده شاهین شهر در مجلس تصریح کرد: طرح های آبرسانی و تامین آب شرب در استان اصفهان ناکارآمد بوده و اعتراضات مردم بسیار جدی است. بنابراین ما نیز به عنوان نمایندگان این مردم در پیگیری حقوق آنها جدی هستیم.

حاجی دلیگانی با اشاره به استعفای دسته جمعی نمایندگان استان اصفهان در مجلس گفت: استعفای نمایندگان استان اصفهان بسیار جدی است و تا احقاق حقوق مردم، از هر راهکار قانونی برای پیگیری حقوق موکلان استفاده خواهیم کرد.

وی در پایان تاکید کرد: بنابراین اینکه گفته می شود استعفای نمایندگان صوری و نمایشی است، هرگز صحت ندارد و خوشبختانه تاکنون مراجع و نهادهای مختلفی از جمله نماینده ولی فقیه در استان اصفهان از اقدام نمایندگان حمایت کرده اند.