جانشین رئیس سازمان بسیج گفت: نخبگان، خواص و مردم باید از نگاه به خارج چشم‌ پوشی کنند و به خودکفایی درونی بپردازند.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار سرتیپ پاسدار محمدحسین سپهر جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین، طی سخنانی در افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی اقشار بسیج که امروز یکشنبه 18 آذر ماه اظهار کرد: همه انبیاء الهی انتظار دارند تا وعده الهی مبنی بر تحقق حکومت امام زمان(عج) اتفاق بیافتد. اینکه عده ای می گویند اسلام نظام ساز نیست حرف کاملا غلطی است.

وی ادامه داد: نقش نخبگان ما در تحقق این وعده الهی باید مشخص شود. نیروهای مسلح ما انسان های معمولی نیستند بلکه یا نخبه و یا خواص هستند و نقش بی بدیلی در تحقق تمدن اسلامی خواهند داشت.

سپهر با بیان اینکه مهمترین نقش تمدنی برای جامعه ما نقش علم و دانش است، گفت: آینده تمدن اسلامی در صدر اولویت‌های کشور قرار دارد و بیداری اسلامی در غرب آسیا و آفریقا نمونه این موارد است. ویژگی اصلی تمدن سازی اسلامی باور به وقوع این حادثه بزرگ است.

برخی در کشور از آمریکا می‌ترسند

جانشین رئیس سازمان بسیج تصریح کرد: امروز متاسفانه مجریان برخی از بخش های کشور از آمریکا ترس دارند در حالی که خداوند همواره به امداد الهی وعده داده است.

وی افزود: نخبگان، خواص و مردم  باید از نگاه به خارج چشم‌ پوشی کنند و به خودکفایی درونی بپردازند.

با علم و دانش می‌توان رژیم صهیونیستی را نابود کرد

سپهر در پایان با تاکید بر اینکه تربیت نیروی انسانی و دانش باید در دستور کار نیروهای مسلح قرار گیرد، تصریح کرد: با علم و دانش است که می‌توان رژیم صهیونیستی را نابود کرد و ما به عنوان بسیج، بسترساز تمدن اسلامی نه تنها در ایران بلکه در دنیا هستیم و با صدور فرهنگ و تفکر بسیجی به سوریه و عراق، این بستر را در آنجا نیز ایجاد کردیم.