رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان، موسوی‌لارگانی نسبت به سخنان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بوجه واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری موج، چهارشنبه گذشته، نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی در یک حرکتی جمعی همگی استعفای خود را از نمایندگی مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اعلام کردند. 2 دلیل مرتبط با آب، اهم موضوع مندرج در نامه استعفای نمایندگان بود و نمایندگان مجلس استان اصفهان عنوان کردند که دولت به تعهدات و وعده‌های خود پیرامون حل مشکل آب استان اصفهان عمل نکرده است.

محمدباقر نوبخت معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در نشست خبری بودجه 98 با کنایه نسبت به استعفای جمعی نمایندگان اصفهان صحبت کرد و گفت: مجلس می‌تواند بگوید منابعی که ایجاد کردید کم است، بنابراین هیچ نماینده‌ای نمی‌تواند بگوید که چون در لایحه بودجه چنین چیزی دیده نشده استعفا می‌دهم! چند روز دیگر هر آنچه ما در بودجه ندیدیم را می‌توانند ببینند.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس در نشست فعالان مجازی استان نسبت به این کنایه واکنش نشان داد.

حجت‌الاسلام سید‌ناصر موسوی‌لارگانی گفت: کسی که خود چندین دوره در مجلس حضور داشته استعفای نمایندگان را زیر‌سئوال برده است.

وی افزود: در چند ماه گذشته هم نمایندگان در حضور یکی از وزرا در استانداری اعلام کردند که چون وعده‌ای که رئیس‌جمهور در دو دوره در اصفهان به مردم داده محقق نشده است از نمایندگانی مجلس استعفا می‌دهند. استعفای ما شانتاژ خبری نیست و معتقدیم که نسبت به استان اصفهان بی‌مهری صورت گرفته است.