موج

عضو هیات رییسه مجلس:

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه فضای مجمع تشخیص مصلحت نظام یک فضای کارشناسی است، گفت: احتمالا مصوبه مجلس در خصوص CFT در مجمع تشخیص به تایید برسد.

علیرضا رحیمی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج و در پاسخ به این پرسش که سرنوشت CFT را چگونه ارزیابی می کند؟ گفت: در جلسه روز چهارشنبه مجلس ایرادات شورای نگهبان به بحث گذاشته و بخشی از این ایرادات توسط مجلس اصلاح شد.

وی افزود: به نظر نمی رسد که شورای نگهبان درباره اصلاحات انجام شده، بار دیگر نظر منفی داشته باشد و احتمالا آنها را تایید خواهد کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بخش دیگری از ایرادات با اصرار مجلس روبه رو شد و طبق قانون باید به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارسال شده و توسط این مجمع درباره آن تصمیم گیری شود.

رحیمی گفت: فضای مجمع تشخیص مصلحت نظام یک فضای کارشناسی است و اعضا بر اساس نظرات کارشناسی رای می دهند. لذا فضای مجمع با جو کف خیابانی به طور قطع تفاوت دارد و به همین دلیل احتمالا این مجمع مصوبه مجلس در خصوص CFT را تایید کند، چرا که اعضای آن با دیدگاه کارشناسی به موضوع نگاه می کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که پیش از این هیات نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام مخالفت خود را با مصوبه مجلس اعلام کرده، چگونه ممکن است که مجمع آن را تایید کند؟ گفت: هیات نظارت یک ساختار جانبی است. به دلیل شناختی که از فضای مجمع دارم، پیش بینی می کنم که این مصوبه تایید شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها