نماینده مردم مشهد و کلات در خانه ملت ضمن بازدید از خبرگزاری موج اظهار داشت: امروز رسانه های انقلابی باید بیش از هر زمان دیگری هوشیار باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، حجت الاسلام نصرالله پژمان فر نماینده مردم مشهد و کلات در خانه ملت و سخنگوی فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی از خبرگزاری موج بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید با تاکید بر اینکه رسانه های انقلابی باید بیش از هر زمان دیگری هوشیار باشند، تاکید کرد: انقلاب اسلامی با هجمه های سنگین دشمنان خارجی و در راس آنها مثلث شوم آمریکا، رژیم صهیونیستی و حکومت های مرتجع منطقه ای رو به رو است.

نماینده مشهد در مجلس افزود: از سوی دیگر شاهد هستیم که بدخواهان داخلی نیز با دشمنان خارجی هم صدا شده اند و برای مقابله با توطئه های دشمنان باید هوشیار و متحد باشیم.

پژمان فر تصریح کرد: در چنین شرایطی نیروهای انقلاب و به ویژه رسانه های انقلابی باید برای خنثی سازی توطئه های دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی بیش از هر زمان دیگری هوشیار باشند.

پژمانفر

در این بازدید امیر مرتضوی سردبیر خبرگزاری موج نیز نحوه فعالیت خبرنگاران این خبرگزاری را تشریح و تاکید کرد: هدف ما حرکت در مسیر انقلاب اسلامی و پیروی از ولایت است و تلاش داریم با انتشار دقیق، سریع و صادقانه اخبار، بدون در نظر گرفتن مسائل جناحی و سیاسی، به وظائف رسانه ای خود عمل کنیم.

در حاشیه این بازدید حجت الاسلام پژمان فر گفتگوی تفصیلی با خبرگزاری موج داشت که متعاقبا منتشر خواهد شد.