دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب با بیان اینکه جبهه باطل انباشه و نابود می شود و این وعده الهی است، اظهار کرد: کمک به یمن باید افتخار هر انسانی در جهان شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، آیت الله اراکی در همایش بین المللی حمایت از مردم مظلوم یمن با قرائت آیاتی از قرآن گفت: اینکه رژیم غاصب سرزمین فلسطین امروز با عربستان و آمریکا یکی می شود نشان دهنده آن است که آغاز سرنگونی این قدرت هاست و جبهه حق هم متحد می شود.

آیت الله اراکی خاطر نشان کرد: اینکه ترامپ اعلام می کند اگر ما عربستان را حمایت نکنیم ظرف ۲ هفته نابود می شود یعنی در حال نابودی و نقطه نابودی جبهه باطل هستند.

وی ادامه داد: گویا آیه قرآن برای آل سعود نازل شده که خداوند فرموده است: کافران مال خود را انفاق می کنند و کفر در برابر رسول خدا مورد نظر خداوند است.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب تصریح کرد: ممکن نیست جبهه رسول اکرم شکست پذیرد و این وعده الهی است.

آیت الله اراکی با بیان اینکه سازمان بسیج مستضعفین آبروی جمهوری اسلامی است، گفت: بسیج همواره پیشتاز مقاومت بودند.

وی در ادامه تاکید کرد: باید کاری کنیم که کمک به فلسطین و یمن افتخار و شرف هر انسانی در جهان شناخته شود.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب تاکید کرد: حق داریم و وظیفه ماست که در برابر کودک کشی کمک کنیم و اگر بتوانیم سلاح و موشک برای یمن می فرستیم و این از نظر جنگ روانی در جبهه مقاومت اثرگذار است.

آیت الله اراکی مقاومت مردم یمن را نصرت الهی خواند و ادامه داد: مردم یمن با شرایط سخت مقاومت کردند نشان این است که پیروزی الهی بر آنها حتمی است و باید صبر کنند و فلسطینیان نشان دادند که ملت صبوری هستند.

وی در پایان گفت: صبر و ظفر همواره با هم عجین هستند و از هم تفکیک ناپذیر است.