فرمانده بسیج مستضعفین اظهار کرد: عربستان حقارت درو می کند و در یمن ۵ هزار کودک را قتل عام کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، غلامحسین غیب پرور در همایش حمایت از مردم مظلوم یمن گفت: در شرایطی در هفته بسیج به سر می بریم که دلمان سرشار از آلام برای ظلم ها و کشتارهای است که به مردم یمن پیش می آید.

فرمانده بسیج با اشاره به ادبیات مقامات آمریکایی مبنی بر اینکه آل سعود چون گاو شیرده است، گفت: آل سعود برای خود شخصیت قائل نیست.

وی تاکید کرد: عربستان حقارت درو می کند.

غیب پرور تصریح کرد: بیست میلیون نفر از مردم یمن آواره شدند، قریب به ۵ هزار نفر کودک کمتر از ۵ سال قتل عام شدند و مردم یمن با عزت از کیان خود دفاع می کنند.

وی گفت: خبرنگاری از من پرسید چرا این همایش؟ من گفتم چرا نه؟ اگر همدردی نکنیم کوتاهی کردیم و ما به عنوان ملت با عزتی که هزاران شهید دادیم، طعم خباثت های دشمن را چشیده ایم.

فرمانده بسیج با طرح این موضوع که ما معنای محاصره اقتصادی را می دانیم، ادامه داد: ما مفهوم ریختن بمب و موشک را می دانیم، ما مفهوم محاصره اقتصادی و تمام آنچه بر ملت یمن می گذرد را می دانیم و احساس می کنیم به خاطر این احساس مقدس از مردم مظلوم یمن هم دفاع می کنیم و با انها هم همدردی می کنیم.

غیب پرور ادامه داد: امروز اعمال آمریکا تنها متوجه یمن نیست.

غیب پرور گفت: امروز دل های مسلمانان از آنچه در غزه  می گذرد داغدار است و امروز بیداری اسلامی رخ داده است.

فرمانده بسیج اظهار کرد: زایشگاه هر پیروزی کانون تهدیدات است، تا تهدید و خطر نباشد استقلال به دل مردمان یک ملت نمی نشیند.

غیب پرور افزود: امروز ایران اسلامی در اوج اقتدار است

وی ادامه داد: آنچیزی که امروز در یمن اتفاق می افتد، درس ایستادگی است و همه آمدند، مردمانی مظلوم و با دست خالی در نهایت نداری ایستادگی می کنند، از همینجا ورود می فرستیم به مردم یمن که عمل با افتخار آنها به عنوان برگ زرین در تاریخ ثبت خواهد شد.