رئیس شبکه المسیره اظهار کرد: قربانیان راه سازش بیشتر است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، الدیلمی رئیس شبکه المسیره در همایش حمایت از مردم مظلوم یمن، گفت: من به نمایندگی از مردم مظلوم یمن از شما تشکر می کنم برای این همپیمانی با مردم یمن و یمن در یک تجاوز وسیع قرارگرفته و آل سعود از همه سلاح های غیر متعارف برای کشتار مردم استفاده کردند.

وی ادامه داد: مدارس، بیمارستان ها، مزارع کشاورزی و حتی قبرستان ها را بمباران کردند و کشتارهای بزرگی انجام دادند و حتی از مزدوران خود در داخل یمن استفاده کردند.

رئیس شبکه المسیره خاطر نشان کرد: همانطور که در زمان شاه هیچ کشوری علیه ایران اقدامی انجام نداد و همینطکر در یمن هم زمانیکه دولت مزدور بر سر کار بود کاری با نداشتند.

الدیلمی افزود: وقتی انقلاب یمن پیروز شد و یمن بخشی از مقاومت اسلامی شد تجاوز به یمن از سوی مستکبران شروع شد.

وی همچنین بیان کرد: نصر و پیروزی در نهایت متعلق به مردم یمن است و مردم ما در برابر ائتلاف بزرگ جهانی که ۲۰ کشور متحد شوند با دهها هزار شهید مقاومت کردیم و اگر ملت ما این راه را ادامه نمی داد قربانیان بیشتری می داد چرا که قربانیان راه سازش بیشتر است.

رئیس شبکه المسیره تصریح کرد: تحریم اقتصادی و تحریم نظامی برای ما راه دیگری جز مقاومت نگذاشته است و حتی فرودگاه ها را بسته اند.

الدیلمی تاکید کرد: مسئولیت بزرگی در راه انسانیت و آزادگی داریم و باید هم پیمان هم باشیم تا بتوانیم در راه مقاومت بایستیم.