رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: آمریکایی‌ها بدانند که ما صحنه انقلاب را ترک نمی‌کنیم، بلکه آن‌ها باید دست از کار‌های ظالمانه خود بکشند.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در تجمع اقشار مختلف بسیج در مرقد مطهر امام خمینی (ره) گفت: آمریکایی‌ها که در حل مشکلات داخلی خود بازمانده‌اند، برای چه در نقاط مختلف جهان هیاهو می‌کنند؟

وی افزود: آمریکایی‌ها بدانند که ما صحنه انقلاب را ترک نمی‌کنیم، بلکه آن‌ها باید دست از کار‌های ظالمانه خود بکشند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: آمریکایی‌ها نمی‌دانند که حربه کنونی‌شان نیز در برابر ایران همچون حربه‌های گذشته کارساز نخواهد بود.

غیب پرور با بیان اینکه بسیج هدیه‌ای الهی است که بعد از انقلاب اسلامی به ملت ارزانی شده است، بیان کرد: بسیج لشکر بی هیاهوی امام (ره) و مقام معظم رهبری است که بی توقع در عرصه مجاهدت تمام‌قد ایستاده است؛ اگر ایستادگی و مقاومت مردم نبود، امروز یقیناً خبری از عزت و سربلندی این ملت وجود نداشت.

وی تاکید کرد: ایستادگی و مقاومت مردم غیور ایران اسلامی نسخه ممتازی را به همه مردمان منطقه و‌ آزادگان جهان ارائه کرده و مردم آزاده و مسلمان در اقصی نقاط جهان دریافته‌اند که شرط پیروزی آن‌ها «ایستادگی» است.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج افزود: ملت ایران ۴۰ سال است که این ایستادگی و‌ مقاومت در برابر استکبار را به خوبی تجربه کرده است؛ ملتی که از ایستادن در برابر استکبار هراس نداشته و از آن‌ها نترسیده است. به همین دلیل، دشمنان این ملت به خوبی دریافتند که ملت ایران ملتی مقاوم و صبور بوده و از بصیرت بالایی در برابر توطئه‌ها آن‌ها برخوردارند.

غیب پرور ادامه داد: با این حال، مردم‌ و بسیجیان باید بدانند که دشمن می‌خواهد روحیه ایستادگی و‌ مقاومت را از آن‌ها بگیرد که اگر این خواست دشمن محقق شود، دیگر عاملی برای بقای انقلاب اسلامی وجود نخواهد داشت.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دوران کنونی به لحاظ اقتصادی دوران سختی است؛ اما این دوران هم سپری و این حربه آمریکایی‌ها هم بی تاثیر می‌شود؛ چون با چنین حربه‌هایی انقلاب اسلامی ایران از بین نمی‌رود.

وی آمریکا را یک غول کاغذی خواند و افزود: آمریکایی‌ها توان مدیریت درون خود را هم ندارند، به عنوان مثال در این چند روزی که در کالیفرنیا آتش‌سوزی صورت گرفته است، حکام آمریکا نمی‌توانند به داد مردم خود برسند؛ اما در ایران زمانی که بلایای طبیعی مثل زلزله سال گذشته کرمانشاه روی می‌دهد، مردم به کمک دولتمردان خود می‌شتابند.