رهبری معظم انقلاب اسلامی در دیدارهای عمومی و خصوصی که با اقشار مختلف مردمی و مسوولان دارند، از شیوه های مختلفی برای پیام رسانی استفاده می فرمایند و درک مفاهیم این پیام ها حائز اهمیت است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) در آستانه ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار در دیدار هزاران نفر از دانش آموزان و دانشجویان مطالب مهمی را در حوزه های مختلف بیان فرمودند که محور اصلی آن، تشریح توطئه های استکبار جهانی و شیوه های مبارزه با دشمنی های روز افزون بود.

در این دیدار مانند ادوار گذشته رهبری عظیم الشان انقلاب اسلامی از شیوه های مختلف برای آگاه سازی افکاری عمومی استفاده فرمودند که یکی از این شیوه ها دیوارنوشته بود.

در دیدار امروز حضرت آیت الله خامنه ای، دیوار نوشته ای نصب شده بود که بر روی آن بخشی از آیه شریفه 40 سوره مبارکه حج نقش بسته است.

وَلَیَنْصُرَنَّ اللَّهُ مَنْ یَنْصُرُهُ ۗ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِیٌّ عَزِیزٌ (و هر که خدا را یاری کند البته خدا او را یاری خواهد کرد، که خدا را منتهای اقتدار و توانایی است.) پیامی بود که امروز رهبری معظم انقلاب از طریق دیوار نوشته به مخاطبان منتقل فرمودند.