با رای قاطع مجلس

چهار وزیر پیشنهادی حسن روحانی برای وزارتخانه های اقتصاد، کار، صنعت و راه و شهرسازی از سوی مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفتند.

 به گزاش خبرنگار خبرگزاری موج، حسن روحانی امروز چهار وزیر پیشنهادی خود که عبارت بودند از فرهاد دژپسند برای وزارت امور اقتصادی و دارایی، محمد شریعتمداری برای وزارت تعاون، کار و تامین اجتماعی، محمد اسلامی برای وزارت راه و شهرسازی و رضا رحمانی برای وزارت صنعت، معدن و تجارت را به مجلس معرفی کرد.

رای گیری برای هر کدام از وزرا به صورت انفرادی و با رای مخفی نمایندگان انجام شد.

بر اساس این گزارش رضا رحمانی در نهایت با  203 رای موافق، 49 مخالف و 13 رای ممتنع به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت از مجلس رای اعتماد کسب کرد.

محمد اسلامیوزیر پیشنهادی راه و شهرسازی نیز با 151 رای موافق، 98 مخالف و 8 رای ممتنع برای تصدی وزارت راه و شهرسازی از مجلس رای اعتماد کسب کرد.

محمد شریعتمداری  نیز با 196 رای موافق، 63 مخالف و 5 رای ممتنع  به عنوان وزیر تعاون، کار و تامین اجتماعی از مجلس موفق به کسب رای اعتماد شد.

در نهایت اینکه فرهاد دژپسند با  200 رای موافق، 50 مخالف و 17 رای به عنوان وزیر امور اقتصاد و دارایی از مجلس رای اعتماد کسب کرد.بررسی صلاحیت چهار وزیر پیشنهادی رییس جمهوری در نوبت شب

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها