فرمانده سپاه پاسدران انقلاب اسلامی گفت: پیام جهانی اربعین، وحدت و همدلی همه مسلمانان و یک دلی و هم‌صدایی آنها برای مبارزه با دشمنان و ادامه مسیری که امام حسین(ع) آن را آغازگر آن بوده و نرفتن زیر بار ظلم است.

به گزارش خبرگزاری موج، سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه در حاشیه بازدید از پایانه مسافربری شلمچه در جمع خبرنگاران گفت: شور و همت مردم برای شرکت در راهپیمایی اربعین و خدمات رسانی به زائران در قالب مواکب هرساله بیش از سال گذشته است و این شور و شوق را امروز به وضوح در شلمچه دیدیم.

وی با بیان اینکه با وجود  تمام تهدیدات و تحریم‌ها، حضور مردم برای شرکت در همایش عظیم اربعین نه تنها کمتر بلکه بیشتر از سال‌های گذشته بود، تصریح کرد: با توجه به وضعیت هوا و شرایط جوی و باد و بارانی که چند روز قبل در شلمچه بود و همچنان در این منطقه حاکم است، اما مردم با شور و حال فراوان مشغول خدمات رسانی‌ هستند.

جعفری با قدردانی از اقدامات بخش‌های مختلف اعم از نیروی انتظامی، سپاه، بسیج، فرمانداری‌ها، استانداری‌ها و مردم که به طور خود جوش و بی وقفه در قالب موکب‌ها اقدام به پذیرایی از زائران می کنند، گفت: با تدابیری که برای کنترل و ترددهایی که توسط نیروهای مختلف نظامی، انتظامی و امنیتی در مرزها شکل گرفته خوشبختانه مشکل خاصی نیست و مردم هم به نسبت رضایت دارند و اگر موارد کمی هم در مسیر هست، طبیعی و قابل رفع است.

فرمانده سپاه پاسدران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: پیام جهانی اربعین، وحدت و همدلی همه مسلمانان و یک دلی و هم‌صدایی آنها برای مبارزه با دشمنان و ادامه مسیری که امام حسین(ع) آن را آغازگر آن بوده و نرفتن زیر بار ظلم است؛ همه مسلمانان و غیر مسلمانان در این حرکت ضد استکبار جهانی و ضد ظلم وارد شدند و امید است هر چه سریع‌تر به آرزوی‌شان که ظهور امام زمان (عج) است، نائل شوند.