نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: به احتمال فراوان هر چهار وزیر پیشنهادی رییس جمهور در صحن علنی مجلس رای می آورند.

حسینعلی شهریاری در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج اظهار داشت: انتظاراتی که از رییس جمهور داشتیم برای معرفی وزرای توانمند به طور کامل برآورده نشده است، اما نمی توان به همه خواسته ها به صورت یک جا رسید.

وی افزود: در شرایط حساس فعلی کشور به ویژه زمانی که مردم با مشکلات اقتصادی روبه رو هستند، فقدان وزیر در وزارتخانه های اقتصادی به صلاح کشور و مردم نیست و به همین دلیل احساس می کنم که چهار وزیر پیشنهادی از مجلس رای بیاورند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: نمایندگان در شرایط فعلی به دنبال کمک به دولت هستند و می خواهیم هر چه سریع تر مشکلات برطرف شده و وزارتخانه های مهم اقتصادی مانند وزارت اقتصاد، کار و صنعت بدون وزیر نباشند.

لازم به توضیح است، روز یکشنبه حسن روحانی رییس جمهوری کشورمان محمد اسلامی را برای وزارت راه و شهرسازی، محمد شریعتمداری را برای وزارت صنعت، دژپسند را برای وزارت امور اقتصاد و دارایی و رضا رحمانی را برای وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وزاری پیشنهادی خود به مجلس معرفی کرد.