عضو فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی گفت: شهردار تهران برخی نمایندگان را شب گذشته در اتاق کار خود در جمع کرده است تا با تماس با سایر نمایندگان آنها را به موافقت با استفساریه منع کارگیری بازنشستگان ترغیب کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، سید احسان قاضی زاده هاشمی عضو فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامیدر حاشیه نشست علنی امروز مجلس با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به تلاش شهردار تهران برای تغییر قانون منع به کارگیری بازنشستگان اظهار کرد: متاسفانه دوستان و برخی از نمایندگان به دنبال استفساریه یا طرح دوفوریتی در این زمینه هستند.

نماینده مردم فریمان، سرخس و بخش های احمدآباد و رضویه در مجلس شورای اسلامی افزود: استفساریه یا طرح دوفوریتی برای طرح و به نتیجه رسیدن به 140 امضا نیاز دارد که چنین امری در مجلس کنونی اتفاق نخواهد افتاد؛ بیش از 196 رأی موافق به طرح مذکور داده شده و قطعاً اجرایی خواهد شد.

وی ادامه داد: از دوستان می خواهم داوطلبانه از چنین اقداماتی دست بردارند، زیرا این اقدامات اثری ندارد. این وهم است که برخی برای یک نفر یا چند نفر تمایل داشته باشند قانون را با یک استفساریه دور بزنند.

عضو فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شهردار تهران برخی نمایندگان را شب گذشته در اتاق کار خود در جمع کرده است تا با تماس با سایر نمایندگان آنها را به موافقت با استفساریه منع کارگیری بازنشستگان ترغیب کنند، گفت: متاسفانه اتفاق بسیار بدی بود، مجلس و فضای آن ایستاده بر موضع گیری های قبلی، دوستان به قانون احترام گذاشته و برای تغییر آن به نمایندگان مجلس اینچنین فشار نیاورند.