عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: کابینه حسن روحانی هر روز ضعیف تر می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، حسن روحانی طی نامه ای رسمی به علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی فرهاد دژپسند را برای وزارت امور اقتصادی و دارایی، محمد شریعتمداری را برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد اسلامی را برای وزارت راه و شهرسازی و بالاخره رضا رحمانی را برای وزارت صنعت، معدن و تجارت به مجلس پیشنهاد کرده است.

در همین ارتباط عزت الله یوسفیان ملا به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج گفت: باید برنامه ها و اهداف و سیاست گذاری هایی که از سوی وزرای پیشنهادی مطرح شده اند را مطالعه کنیم تا بتوانیم درباره کارآمدی آنها نظر بدهیم.

وی افزود: تا این لحظه فقط اسامی به نمایندگان اعلام شده و برنامه آنها هنوز در اختیار ما قرار نگرفته است.

نماینده مردم آمل در خانه ملت تاکید کرد: بنابراین تا زمانی که برنامه وزرای پیشنهادی دولت را نبینیم، نمی توانیم در مورد آنها قضاوت صحیحی داشته باشیم.

وی متذکر شد: با این وجود به نظر می رسد که کابینه حسن روحانی هر روز ضعیف تر می شود، چرا که تصور نمی کنم این افراد قابلیت بیشتری نسبت به وزرای سابق داشته باشند، کابینه ای که پیش از این دو نفر از همان ها توسط مجلس استیضاح شدند و دو نفر هم در صف استیضاح قرار داشتند که پیش از استیضاح استعفا دادند.

یوسفیان ملا در پایان گفت: انتظار داشتیم دولت مدیران قوی تری را به مجلس معرفی کند، حال باید دید نظر مجلس درباره چهار وزیر پیشنهادی چیست.