سخنگوی جبهه پیروان امام (ره) و رهبری گفت: موفقیت نظام مقدس جمهوری اسلامی از همه امور بالاتر و مهم تر است و به همین دلیل بارها برای کمک به دولت برای رفع مشکلات اعلام آمادگی کرده ایم.

سیدکمال الدین سجادی در گفتگو با خبرنگار گروه احزاب خبرگزاری موج، اظهار داشت: متاسفانه برخی اوقات مشاهده می شود که عده ای برای اینکه حزب و گروه خودشان در جامعه مطرح شود، حاضر نیستند که دستگاه های اجرایی و قوای دیگر موفق عمل کنند تا بگویند اگر ما بودیم، موفق تر بودیم.

وی افزود: این دیدگاه اشتباهی است که تمام موفقیت ها را به نام خود بنویسیم و از سوی دیگر هر مشکلی پیش آمد، اعلام کنیم که قبلی ها اشتباه کردند و ما در حال جبران اشتباهات گذشته هستیم.

سخنگوی جبهه پیروان امام (ره) و رهبری تصریح کرد: در حال حاضر یکی از مهمترین مشکلات و معضلات کشور در حوزه اقتصادی و معیشت مردم است و مردم در تنگنا و سختی بسیاری هستند و از سوی دیگر می بینیم که دولت وزیر اقتصاد و کار ندارد و وزرای صنعت و راه و شهرسازی نیز استعفا کرده اند.

سجادی گفت: به طور قطع هیچ ایرانی از این وضعیت راضی نیست و کسانی که دست روی دست بگذارند و تماشاگر باشند را نمی توان نیروی جهادی و انقلابی دانست، حتی اگر با مسوولان اجرایی اختلاف سلیقه داشته باشند.

وی بیان داشت: در همین راستا بارها برای کمک به دولت در جهت رفع مشکلات به ویژه در حوزه اقتصادی اعلام آمادگی کردیم و حتی نامه نوشتیم و برخی از کارشناسان اقتصادی ما نامه هایی صریح و همراه با پیشنهاد به دولت نوشتند و نمی دانیم که این نامه ها تا چه اندازه برای اجرا به دستگاه های مربوطه ارجاع داده شده است.

سخنگوی جبهه پیروان امام (ره) و رهبری افزود: ما به وظیفه قانونی و شرعی و ایرانی خود عمل کرده و می کنیم و حاضر هستیم به دولت کمک کنیم، اما اگر مسوولان نخواهند از توان بالای دیگر احزاب و گروه ها استفاده کنند، نمی دانیم چه کار باید انجام دهیم.

سجادی تاکید کرد: ایران و انقلاب متعلق به تک تک مردم است و هیچ کس نمی تواند به صرف داشتن مسوولیتی، جلوی نظرات و دیدگاه ها و پیشنهادهای موافق و مخالف را بگیرد و در این شرایط وظیفه شرعی همه است تا برای رفع مشکلات اقتصادی کشور تلاش کنند.